BO Holíč - TJ Štadión Trenčín 70:64 (38:38)

TJ Štadión Trenčín - BK Levický patrioti "B" 72:79 (36:36)

body: D.Lukáč 21, T.Horváth 18, Minárik 16, O.Lukáč 11, Kadák 4, K.Horváth 2, Nebus, Mikolášek, Hríbik.

14.3.2018

Ivanka p/D - TJ Štadión Trenčín 88:62 (41:32)
stvrtiny 18:11, 23:21, 29:11, 18:19
strelci: Lukač Oliver 22,Minárik 11, Mikolášek 9, Repka, Horváth T. a Hríbik po 6, Horváth K. 2.

25.2.2018

TJ Štadión Trenčín – BK Exit Nitra 54:63 (25:36)

body: Vencl a Vavro 13, Mikolašek 11, Mrazik 8, Repka 6, Kadák 3, Horváth 0, Hríbik 0

11.2.2018

Dunajská Streda - TJ Štadión Trenčín 54:73 (23:37)
štvrtiny (12:17, 11:20, 15:21, 16:15)
Body: Mrázik 16, Lukáč Oli 15, Lukáč David 12, Minárik 11, Horváth Tomáš 11, Repka 6, Habánek 2, Horváth Kamil.

27.1.2018 o 18.00 hod.

TJ Štadión Trenčín - TJ Iskra Partizánske 84:68 (52:23)
štvrtiny: (34:5, 18:18, 22:20, 10:25)

Body: Lukáč David 30, Lukáč Oliver 11, Nebus 11, Vavro 10, Horváth T. 6, Mikolášek 5, Mrázik 5, Minárik 4, Kadák 2, Horváth K. 2, Hríbik, Repka, Vrábel.

Tréner Vereš: Už v prvej štvrtine sme rozhodli o víťazstve v tomto zápase, vyhrali sme ju 29 bodovým rozdielom. Až do záveru sme s prehľadom kontrolovali priebeh zápasu. Strelecky sa presadil David Lukáč, súperovi nastrielal tento šesťnásťročný chalan 30 bodov. Pod obidvomi košmi skvele zahrali Nebus a Mrázik a tiež hru dobre organizoval na rozohrávke Minárik.

13.1.2018 o 18.00 hod.

TJ Štadión Trenčín - MŠK Holíč 62:88 (33:44)
štvrtiny(20:19, 13:25, 14:23, 15:21)

Body: Lukáč David 17,Horváth Tomáš 14, Mikolášek 7, Vavro 5, Repka 4, Minárik 3, Lukáč Oliver 3, Habánek 3, Vencl 2, Hríbik 2, Vida 2.

Tréner Vereš: S veľmi skúseným súperom sme dokázali držať krok do 18 minúty kedy sme viedli 33: 29. Potom sa začali presadzovať hráči Holíča pod košom, kde mali výškovú prevahu, čo aj patrične využili, Hanusek nám dal 40 bodov. Ešte sme sa na začiatku tretej štvrtiny skorigovali na rozdiel šiestich bodov no sme strelecky "vybuchli" a nedokázali sme sa dotiahnuť na súpera, aby sme mohli ešte v záverer mohli strhnúť víťazstvo na našu stranu. Myslím, že pre naše veľmi mladé mužstvo to bol zápas, kde chlapci nabrali množstvo skúseností od hráčov, ktorí hrali extraligu.

16.12.2017 o 18.00 hod.

FEI STU Bratislava – TJ Štadión Trenčín 91:53 (19:14, 24:4, 25:13, 23:22)
Body: D.Lukáč 27, Habánek 6, O.Lukáč 6, Repka 5, Minárik 4, Mikolášek 3, K.Horváth 2, Kokodič, Hríbik.

2.12.2017 o 18.00 hod.

BK Levický patrioti "B" – TJ Štadión Trenčín 81:54 (22:22, 23:5, 12:18, 24:9)

Body: Horváth Tomáš 11, Vencl 9, Mrázik 9, Lukáč David 8, Lukáč Oliver 8, Minárik 5, Repka 2, Horváth Kamil 2, Hríbik, Kokodič.

Tréner Vereš: Ani v treťom zápase na súperovom ihrisku sa nám nepodarilo zvíťaziť. Po vyrovnanej prvej štvrtine sme do polčasu dali iba 5 bodov a súper si vytvoril 18 bodový náskok, ktorý sa nám ešte podarilo do konca tretej štvrtiny znížiť na prijateľných 12 bodov. Nízka strelecká efektivita, individuálne chyby a straty ľahkých lôpt nám nedovolili zdramatizovať záver zápasu.

18.11.2017 o 17.00 hod.

TJ Štadión Trenčín - BK Ivanka pri Dunaji 83:71 (14:24, 25:16, 26:19, 18:12)

Body: Lukáč David 18, Mrázik 18, Nebus 14, Minárik 9, Mikolášek 8, Horváth Tomáš 7, Lukáč Oliver 5, Habánek 2,Németh 2, Vencl, Hríbik, Vida

Tréner Vereš: V úvode zápasu sme nechali súperovi príliž veľa priestoru, čo trestal jednoduchými košmi a tiež presnou streľbou spoza trojkového oblúka. Ešte do prestávky sme agresívnejšou obranou skorigovali stav na rozdiel jedného bodu. V tejto časti zápasu ťahali obranu Andrej Habánek s Tomášom Horváthom a strelecky sa presadili Rasťo Mrázik a skúsený Michal Nebus. V druhej časti sme pokračovali v tempe zo záveru prvého polčasu a strelecky sa pridal aj mladý David Lukáč a skóre narástlo a konečný rozdiel 12b.

4.11.2017 o 18.00 hod.

BK Exit Nitra - TJ Štadión Trenčín 85:41

Body: Mrázik 10, Horváth T. 9, Vencl 6, Lukáč O. 6, Minárik 3, Mikolášek 3, Lukáč D. 3, Habánek 1, Repka 0, Vida 0

21.10.2017 o 17.00 hod.

TJ Štadión Trenčín - BK Dunajská Streda 75:42 (18:6, 20:16, 14:12, 23:8)

Body: Vavro 14, Mikolášek 13, Mrázik 11, Horváth K. 8, Vencl 8, Lukáč D. 7, Horváth T. 7, Minárik 3, Habánek 2, Lukáč O. 2, Németh 0, Vida 0.

Tréner Vereš: Chalani od začiatku diktovali tempo zápasu. Už v prvej štvrtine sme si vytvorili pohodlný dvanásťbodový náskok, ktorý do konca zápasu narástol až na 33bodov a to hlavne dobrou hrou v obrane a doskokmi pod obidvomi košmi. Strelecky sa darilo mladému Máriovi Mikoláškovi a tiež Tomášovi Vavrovi, ktorý navyše skvele organizoval našich mladých hráčov hlavne v útoku.