Novinky

Opäť trénujeme na čerstvom vzduchu

Opäť trénujeme na čerstvom vzduchu Ak si chceš s nami zašportovať kontaktuj nás cez email.

Čítajte viac...

Rastislav Mrázik - tréner 3x3 basketball Trenčín

Rastislav Mrázik - tréner 3x3 basketball Trenčín Predstavujeme ďalšieho trénera 3x3 basketbalu v Trenčíne, ktorý v našom basketbalovom klube TJ Štadión Trenčín pôsobil ako hráč a teraz ako tréner.

Čítajte viac...

Registrácia - 3x3 virtuálny streetbalový turnaj 2021

Registrácia - 3x3 virtuálny streetbalový turnaj 2021 Vzhľadom na aktuálnu situáciu ohľadne pandémie, zákazu vychádzania a neuskutočnenia nášho 3x3 basketbalového turnaja v Trenčíne, sme pripravili pre Vás 2. virtuálny 3x3 streetbalový turnaj na FACEBOOKU. AKO SA PRIHLÁSIŤ?

Čítajte viac...

Hlasujte vašim LIKE za projekt TJ Štadión Trenčín

Hlasujte vašim LIKE za projekt TJ Štadión Trenčín V Niké záleží na budúcnosti slovenského športu a preto sa rozhodli založiť Fond pre budúcnosť športu a vložili doň prvých 100 000€ a vložili aj cent za každý tiket. Fond je určený na podporu mladých športových slovenských talentov, ktorých chceme nájsť a finančne ich podporiť. Nahrali sme naše video 3x3 basketball Trenčín a teraz každé dva týždne vyberajú športovcov alebo športové kluby, ktoré Niké podporia. Hlasujte a zdieľajte naše video, pretože sa pomaly končí trojmesačné obdobie, aby sme získali odmenu od Niké.

Čítajte viac...

3x3 SBA Tour pod hradom Matúša Čáka v Trenčíne

3x3 SBA Tour pod hradom Matúša Čáka v Trenčíne V sobotu 8.8.2020 sa v Trenčíne pri OC Laugarício konala posledná zastávka 3x3 SBA Tour pred veľkým finále v Bratislave, ktoré je naplánované na 15.8.2020 pred Euroveou.

Čítajte viac...

3x3 Akadémia Trenčín na reprezentačnom kempe SR v 3x3 basketbale

3x3 Akadémia Trenčín na reprezentačnom kempe SR v 3x3 basketbale Dňa 22. 7. 2020 sa v Handlovej začal reprezentačný kemp, ktorý vyvrcholil v sobotu 25. 7. 2020 na turnaji v Handlovej. Tohto reprezentačného kempu sa mali možnosť zúčastniť aj členovia 3x3 Akadémie Trenčín. Tomáš Vavro získal príležitosť na poste trénera reprezentácie 3x3 basketbalu a Oskar Bobošík spolu s Michalom Guzom boli vybratí ako hráči do tohto reprezentačného kádra. Preto sme si pripravili zopár otázok aby sme zistili ako sa im darilo.

Čítajte viac...

3x3 Basketbalová akadémia Trenčín na turnaji v Handlovej

3x3 Basketbalová akadémia Trenčín na turnaji v Handlovej Autor: J.Minárik Foto: archív TJ Štadión Trenčín Dňa 25. 7. 2020 sa v Handlovej konala ďalšia zástavka 3x3 SBA TOUR v spolupráci s tradičným 3x3 People streetball cup, na ktorom sme samozrejme nemohli chýbať ani my.

Čítajte viac...

Chlapci U15 z Trenčína vyhrali 3x3 SBA Sereď Cup 2020

Chlapci U15 z Trenčína vyhrali 3x3 SBA Sereď Cup 2020 V piatok 10.7.2020 sa uskutočnil prvý 3x3 turnaj v Seredi v rámci SBA tour pre deti do 15 rokov.

Čítajte viac...

Tomáš Vavro

Tomáš Vavro Predstavujeme ďalšieho trénera 3x3 basketbalu v Trenčíne, ktorý v našom basketbalovom klube TJ Štadión Trenčín pôsobí od jeho začiatkov ako hráč, tréner, neskôr ako manažér a štatutár klubu.

Čítajte viac...

3x3 SBA Tour aj v Trenčíne

3x3 SBA Tour aj v Trenčíne 3x3 turnaj v rámci celoslovenskej tour aj v Trenčíne pri OC Laugaricio.

Čítajte viac...