Novinky

Basketbalové výzvy #trencinbasket

Basketbalové výzvy #trencinbasket Pripravili sme pre Vás basketbalové výzve v období, keď dodržiavame všetci príkaz "ZOSTAŇ DOMA" #️⃣Označ tvoje video alebo fotky s hastagom #trencinbasket alebo na instagrame @3x3_coach_vavro prípadne pridaj video do komentára pod výzvu a inšpiruj tak aj ostatných.

Čítajte viac...

UPOZORNENIE K TRÉNINGOM !!!

UPOZORNENIE K TRÉNINGOM !!! Basketbalový klub TJ Štadión Trenčín v súvislosti s aktuálnou situáciou výskytu koronavírusu COVID-19 na Slovensku oznamuje hráčom, hráčkam a rodičom.

Čítajte viac...

3x3 Basketbalový Indoor Turnaj

3x3 Basketbalový Indoor Turnaj 15.2. 2020 v Mestskej športovej hale v Trenčíne. Kategórie: Muži+Mix / U15 / U11 Pošli prihlášku na email trencinbasket@gmail.com čo najskôr (obmedzený počet družtiev)

Čítajte viac...

Ján Minárik

Ján Minárik Predstavujeme asistenta trénera 3x3 basketbalu v Trenčíne, ktorý v našom klube zažil celú svoju zatiaľ mladú kariéru. Už je to 9 rokov, čo odovzdal ako hráč a teraz ako tréner nášmu klubu.

Čítajte viac...

Prvé prípravné zápasy 3x3 basketball

Prvé prípravné zápasy 3x3 basketball 18.12.2019 sme odohrali prvé prípravné zápasy 3x3. Všetky naše kategórie si zahrali aspoň jeden zápas proti Novému Mestu nad Váhom. Asi najnapínavejšie zápasy boli u kategórií najmenších do 11 rokov. Stihli sme odohrať až 11 zápasov medzi: 3x3 Basketball Trenčín - West Coast Streetball club Nové Mesto nad Váhom

Čítajte viac...

Mikulášsky zápas Deti vs. Rodičia

Mikulášsky zápas Deti vs. Rodičia Mikulášsky zápas 3x3 basketball + Nábor detí vo veku 9-16 rokov do nového olympíjského športu 3x3 Basketball. Organizuje basketbalový klub TJ Štadión Trenčín s vyše 20-ročnou tradíciou basketbalu v Trenčíne. Ako 1. na Slovensku sme začal trénovať profesionálne 3x3 basketbal pre deti. Streda od 17.30 hod. v Mestskej športovej hale na Sihoti. Stačí ti iba športové oblečenie, všetko ostatné od nás dostaneš. viac informácií sa dočítaš na www.trencinbasket.sk

Čítajte viac...

Nové logo 3x3 Basketball Trenčín

Nové logo 3x3 Basketball Trenčín V Trenčíne sme od septembra 2019 spustili v klube nový basketbalový projekt 3x3 basketbal pre mládež. Hoci máme za sebou iba mesiac trénovania, záujem o tento nový olympijsky šport zaujal chlapcov aj dievčatá z celého okolia Trenčína. Dnes 1.11.2019 slávnostne predstavujeme oficiálne logo 3x3 Basketball Trenčín.

Čítajte viac...

Predstavujeme trénerov 3x3 basketbalu v Trenčíne.

Predstavujeme trénerov 3x3 basketbalu v Trenčíne. Vyspovedali sme trénerov 3x3 basketbalu v Trenčíne, tréneri Tomáš Vavro a Rastislav Mrázik. Tomáš pôsobí v trenčianskom basketbalovom klube od svojich mládežníckych začiatkov ako hráč, tréner, manažér ale aj ako funkcionár klubu. Rasťo tiež pôsobí v klube od svojich mládežníckych začiatkov ako hráč a túto sezónu sa rozhodol svoje skúsenosti odovzdať deťom aj ako tréner 3x3 basketbalu.

Čítajte viac...

3x3 basketbal nábor pre deti od 9 do16 rokov

3x3 basketbal nábor pre deti od 9 do16 rokov Nový olympíjský šport 3x3 basketbal "Z ulice na olympiádu" Ako prvý na Slovensku sme otvorili akadému pre nový šport 3x3 basketbal vo veku od 9 do 16 rokov. 3x3 basketbal na jeden kôš je nový dynamický a divácky atraktívny šport, ktorý bude prvý krát na olympiáde v roku 2020 v Tokyu. Neváhaj a prídi v stredu o 18.00 hod. na tréning do športovej haly v Trenčíne.

Čítajte viac...

3x3 Priateľský turnaj Trenčín

3x3 Priateľský turnaj Trenčín 3x3 turnaj v Trenčíne Dňa 24.2. sa nám podarilo zorganizovať podujatie 3x3 Priateľský turnaj k 10.výročiu družstva 3x3 Čistiaci Prostriedok video z podujatia nájte na tomto linku: 3x3 Trenčín

Čítajte viac...