Novinky

3x3 BASKETLAND TURNAJ bol plný zábavy a atraktívnych zápasov

3x3 BASKETLAND TURNAJ bol plný zábavy a atraktívnych zápasov V sobotu 5.9.2021 pri starom železničnom moste v Trenčíne sa uskutočnil ďalší 3x3 basketbalový turnaj v Trenčíne pre kategórie U10Mix, U12Mix, U15 chlapci a MUŽI OPEN.

Čítajte viac...

3x3 Basketland turnaj v Trenčíne

3x3 Basketland turnaj v Trenčíne PRIHLÁS SA NA 3x3 BASKETBALOVÝ TURNAJ V TRENČÍNE 5.9.2021. Kategórie U10 exhibícia, U12MIX, U15MIX a MUŽI OPEN.

Čítajte viac...

Prihlás sa na 3x3 KIDs CUP v Trenčíne

Prihlás sa na 3x3 KIDs CUP v Trenčíne PRIHLÁŠKA PRE 3X3 KIDs CUP V TRENČÍNE 7.8.2021 (sobota)

Čítajte viac...

Trenčania nakoniec bronzový na 3x3 turnaji v Kroměříži

Trenčania nakoniec bronzový na 3x3 turnaji v Kroměříži V sobotu 12.6.2021 sa naši chlapci z 3x3 basketball Trenčín v kategórií U16 v zložení Matúš Šintal, Filip Mrázik a David Sabadka zúčastnili turnaja Detská 3x3 Tour ČBF v českom Kroměříži.

Čítajte viac...

Prvé 3x3 basketbalové ihrisko v Trenčíne

Prvé 3x3 basketbalové ihrisko v Trenčíne V sobotu 5.6.2021 pri starom železničnom moste v Trenčíne basketbalový klub TJ Štadión Trenčín za podpory partnerov vybudoval oficiálne 3x3 basketbalové ihrisko na Slovensku. Hoci klub funguje v Trenčíne už 30 rokov, pred 2 rokmi sa nadšenci v klube pustili do nového odvážneho projektu pod názvom „z ulice na olympiádu“ - akadémia 3x3 Basketball Trenčín, ako prvý na Slovensku začali trénovať deti od 7 rokov nový olympijský šport 3x3 basketbal.

Čítajte viac...

HLASUJTE ZA 3x3 BASKETBALOVÉ IHRISKO V TRENČÍNE

HLASUJTE ZA 3x3 BASKETBALOVÉ IHRISKO V TRENČÍNE Trenčania pomôžte nám získať grant 6000€ od Nadácie COOP Jednota a hlasujte v predajniach za projekt č.1 - 3x3 Olympijské basketbalové ihrisko v Trenčíne v termíne od 15.5.-15.6.2021 V spolupráci s Mestom Trenčín je cieľom nášho občianskeho združenia TJ Štadión Trenčín vybudovať jedinečný športový areál v Trenčíne. Celý areál je navrhnutý tak, že je možné všetky časti ihriska premiestniť a organizovať zaujímavé podujatia aj mimo areálu na námestiach, parkoviskách a iných vhodných priestoroch mesta.

Čítajte viac...

Opäť trénujeme na čerstvom vzduchu

Opäť trénujeme na čerstvom vzduchu Ak si chceš s nami zašportovať kontaktuj nás cez email.

Čítajte viac...

Rastislav Mrázik - tréner 3x3 basketball Trenčín

Rastislav Mrázik - tréner 3x3 basketball Trenčín Predstavujeme ďalšieho trénera 3x3 basketbalu v Trenčíne, ktorý v našom basketbalovom klube TJ Štadión Trenčín pôsobil ako hráč a teraz ako tréner.

Čítajte viac...

Registrácia - 3x3 virtuálny streetbalový turnaj 2021

Registrácia - 3x3 virtuálny streetbalový turnaj 2021 Vzhľadom na aktuálnu situáciu ohľadne pandémie, zákazu vychádzania a neuskutočnenia nášho 3x3 basketbalového turnaja v Trenčíne, sme pripravili pre Vás 2. virtuálny 3x3 streetbalový turnaj na FACEBOOKU. AKO SA PRIHLÁSIŤ?

Čítajte viac...

Hlasujte vašim LIKE za projekt TJ Štadión Trenčín

Hlasujte vašim LIKE za projekt TJ Štadión Trenčín V Niké záleží na budúcnosti slovenského športu a preto sa rozhodli založiť Fond pre budúcnosť športu a vložili doň prvých 100 000€ a vložili aj cent za každý tiket. Fond je určený na podporu mladých športových slovenských talentov, ktorých chceme nájsť a finančne ich podporiť. Nahrali sme naše video 3x3 basketball Trenčín a teraz každé dva týždne vyberajú športovcov alebo športové kluby, ktoré Niké podporia. Hlasujte a zdieľajte naše video, pretože sa pomaly končí trojmesačné obdobie, aby sme získali odmenu od Niké.

Čítajte viac...