Tréneri

3x3 basketbal Trenčín

Ing. Tomáš Vavro3x3 vavro

Volám sa Tomáš Vavro. Dlhé roky som trénoval a hrával basketbal v Trenčíne. Aktuálne som sa naplno začal venovať 3x3 basketbalu a trénovaniu mládeže v Trenčíne. Basketbalu aj streetbalu sa venujem asi 22 rokov. V roku 2007 som ako prvý hráč reprezentoval Slovensko na neoficiálnych mastrovstvách v Rusku v Moskve na turnaji Moscow open 2007, kde sme obsadili celkové 9.miesto zo 16. najlepších týmov sveta. Najväčší úspech v 3x3 basketbale považujem vyhratý satelitný turnaj 3x3 v talianskom Miláne a nasledný postup na 3x3 challenger v Sibiu v Rumunsku. Vďaka 3x3 basketbalu som precestoval veľa miest a turnajov nielen na Slovensku ale aj v zahraničí. Vďaka turnajom som navštívil krajiny ako Estónsko, Kosovo, Bosna a Hercegovina, či Holandsko.

Môj hlavný cieľ je, aby som u detí v Trenčíne zapálil oheň pre 3x3 basketbal. Chcel by som, aby ho nebrali ako povinnosť, ale ako radosť a každý tréning aby sa zabávali. Samozrejme, ak chceš byť úspešný, musíš tomu veľa obetovať, ale inak to nejde. Mojím cieľom je im pomáhať na tejto ceste a pomáhať im po všetkých stránkach, ktoré s touto misiou súvisia. Zakladám si na tom, aby z nich okrem športovcov vyrástli aj plnohodnotní, slušní, vzdelaní a cieľavedomí ľudia.

Cez leto ponúkam aj individuálne tréningy 3x3 a základy basketbalu

Skontaktovať sa so mnou môžete cez email: trencinbasket@gmail.com alebo správou na https://www.instagram.com/3x3_coach_vavro/?hl=en

Najväčie úspechy:

reprezentácia Slovenska na Moscow open v streetballe 2007
4.miesto Prague International streetball cup 2009 v Česku
2.miesto Streetbalista roka 2010
1.miesto 3x3 Glows in the dark turnaj Milano 2016 v Talianku
Sibiu 3x3 Chalenger 2017 Rumunsko
1.miesto Streetball proti rakovine Žilina finále 2018
MVP - Tomáš Vavro Streetball proti rakovine Žilina v roku 2018

Ing. Rastislav Mrázik3x3 Mrázik

V Trenčíne som okrem jednej sezóny hral celú svoju hráčsku kariéru. Popri basketbalu sme začali hrať so spoluhráčmi aj basketbal 3x3 a dalo by sa povedať, že sa tomu venujeme stále, aj keď teraz už nie tak často.

Zúčastnil som sa mnohých turnajov domácich aj medzinárodných. Za najväčší úspech považujem výhru na turnaji v Miláne, kde som bol aj vyhlásený za MVP turnaja.
Mojím "trénerským" cieľom je zaujať čo najviac detí a pomôcť im v zlepšovaní sa. Ukázať im krásy basketbalu 3x3 a vzbudiť v nich súťaživosť a nadšenie pre tento šport.

Najväčie úspechy:

MVP - Rastislav Mrázik (King of Glass) 3x3 turnaj Milano (ITALY)

4.miesto Prague International streetball cup 2009 v Česku
2.miesto Streetbalista roka 2010
1.miesto 3x3 Glows in the dark turnaj Milano 2016 v Talianku
Sibiu 3x3 Chalenger 2017 Rumunsko
1.miesto Streetball proti rakovine Žilina finále 2018

1.miesto Slam dunk Prage International Streetball cup 2009 /Mrázik/
1.miesto Slam dunk contest Vajnory 2009 /Mrázik/
3.miesto Streetbalista roka 2009 /Mrázik/
2.miesto Slam dunk contest Vajnory 2010 /Mrázik/
1.miesto Slam dunk contest Piešany 2010 /Svedek/
1.miesto Slam dunk contest BA-Karlovka 2011/Mrázik/
1.miesto Slam dunk contest Levice 2011 /Mrázik/
MVP- najužitočnejší hráč - BA Karlovka 2011 /Mrázik/
MVP hráč - Ružomberok -2011 /Mrázik/
reprezentácia Slovenska na Moscow open v Slam dunk 2012 /Mrázik/

 

Andrej Trnka

Trnka

Asistent:

Ján Minárik3x3 Minárik

Moje meno je Ján Minárik. Začal som v Trenčíne hrávať basketbal ešte na základnej škole, práve pod vedením trénera Tomáša Vavra a Andreja Trnku. Basketbalu sa venujem približne 9 rokov, keď som s ním začal ešte na základnej škole, kde sa to všetko rozbiehalo. Láska k basketbalu vo mne rástla a ja som sa snažil stále vo všetkom zlepšovať. Dlhú dobu som sa venoval klasickému basketbalu, keď až nedávno som vyskúšal práve 3x3. Minulý rok som sa aj prvýkrát zúčastnil oficiálneho 3x3 turnaja v Lounach v Českej republike. Turnaj mi dal tiež veľa skúseností, lebo 3x3 sa odlišuje od basketbalu najmä svojou dynamickosťou. Preto keď mi prišla ponuka pomáhať pri trénovaní detí 3x3 basketbal, bol som rád, lebo je to niečo iné a tiež sa aj ja môžem nejako podieľať na rozvoji 3x3 basketbalu v Trenčíne.