Menu

Vianočný basketbalový turnaj

VBT2015

PROGRAM PRE VIANOČNÝ TURNAJ 19.12.2015 /Športová hala, Mládežnícka 1, Trenčín/

ZÁPASY - Malá hala /Mestská športová hala/

Žiaci U13

o 10.00 hod. TJ Štadión Trenčín U12/U13 - Basketbal Pezinok U14 (majstrovský zápas vrámci 2.ligy)

o 11.30 hod. TJ Štadión Trenčín U12/U13 - Basketbal Pezinok U14 (majstrovský zápas vrámci 2.ligy)

o 13.15 hod. TJ Štadión Trenčín U12 - BC Prievidza mládež U12

o 14.30 hod. TJ Štadión Trenčín U12 - BC Prievidza mládež U12

Starší žiaci U15

ZÁPASY - Veľká hala /Mestská športová hala/

o 11.45 hod. TJ Štadión Trenčín U15 - IMC Považská Bystrica U15

o 13.00 hod. IMC Považská Bystrica U15 - BK Příbor U15 /CZ/

o 14.30 hod. TJ Štadión Trenčín U15 - BK Příbor U15 /CZ/

o 15.45 hod. individuálne súťaže – veľká hala

o 16.00 hod. vyhodnotenie turnaja, súťaží

Muži -priatelia trenčianskeho basketbalu Malá hala /Mestská športová hala/

Mercedes team - Sušina, Nebus T., Nebus M., Kuchárek, Heleš, Vida, Kalafút, Košara, Pavle

EAHP.sk - Horváth T., Vencl, Krč, Javúrek, Drevený, Mrázik, Kohút

???? - 

o 15.30 hod. Mercedes team - EAHP.sk

o 16.45 hod. EAHP.sk - .......................

o 18.00 hod. Mercedes team - .........................

o 19.30 hod. ukončenie turnaja

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Minulé ročníky

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Na Vianočnom turnaji dominovali Trenčania

Pred Vianocami sa opäť stretli basketbalisti na 6. ročníku Vianočného basketbalového turnaja v Trenčíne. V mestskej športovej hale na Sihoti sa okrem zápasov minibasketbalistov a mužov, uskutočnili aj individuálne súťaže v driblingu a streľbe do koša. Vrcholom podujatia bola smečiarska exhibícia za účasti smečiarov z celého SR.

„Tento ročník bol pre nás veľmi špecifický. V prvom rade musím poďakovať hlavným partnerom a sponzorom, bez ktorých by sa toto už tradičné podujatie neuskutočnilo.", povedal na úvod organizátor podujatia Tomáš Vavro a pokračoval: „Veľmi ma potešilo, že po tých rokoch práce s mládežou sme konečne vyhrali náš domáci turnaj v Trenčíne. Okrem toho sme dokázali dominovať aj v individuálnych súťažiach na turnaji. Hoci sa turnaj uskutočnil tesne pred Vianocami, nechýbala prítomnosť rodičov a divákov, ktorí merali cestu aj z okolitých miest. Tiež by som sa chcel poďakovať rozhodcom, spoluorganizátorom, trénerom a všetkým ľuďom, ktorí pomohli zorganizovať a podporiť túto akciu."

Turnaja sa zúčastnilo aj družstvo z Trnavy, kde s basketbalovou mládežou pracuje bývalý reprezentačný hráč Tomáš Orešanský, ktorý nám priblížil ich účinkovanie na turnaji: Sme veľmi radi, že sme sa mohli po druhýkrát zúčastniť Mcdonalds Vianočného basketbalového turnaja. Ako aj v minulom roku, tak aj tento raz bol turnaj výborne zorganizovaný, mal skvelú atmosféru a čo je z môjho pohľadu najdôležitejšie, turnaj si užili hlavne deti, ktoré si bez stresu a tlaku na výsledok mohli schuti zašportovať za podpory svojich najbližších. Ďakujeme za pozvanie a skvele pripravený program a tešíme sa na ďalšie pokračovanie.

Počas turnaja prebiehali aj individuálne súťaže v driblingu a streľbe na kôš. Svoje umenie s loptou predviedli najprv muži, kde v driblingovej súťaži bol najrýchlejší súčasný tréner mužov TJ Štadión Trenčín Martin Madaj a v streľbe na kôš spoza trojky si prvenstvo vybojoval Martin Lohinský z Mercedes teamu. Individuálne súťaže minibasketbalistov sa stali korisťou mladých Trenčanov. Driblingovú súťaž vyhral Ján Minárik a svoju presnú ruku spoza šestky ukázal divákom Matej Guza, obaja z TJ Štadión Trenčín.

Okrem turnaja minibasketbalistov sa súčasne v druhej hale odohral turnaj „Priateľov basketbalu", ktorého sa zúčastnil aj bývalý hráč a odchovanec trenčianskeho basketbalu Andrej Heleš, ktorý bol súčasťou víťazného družstva Mercedes team a zároveň najlepším hráčom na turnaji mužov. Andrej nám povedal svoje dojmy z turnaja, ktorého sa pravidelne zúčastňuje od jeho začiatkov: Na tento turnaj sa vždy veľmi teším a pred koncom roka je to úžasná príležitosť sa riadne ponaháňať, ale aj stretnúť s priateľmi, pre ktorých je basketbal tiež srdcovou záležitosťou. Je super, že sa tento turnaj organizuje hlavne pre deti, lebo dnešná mládež je veľmi náročná a teší ma, že o basketbal v Trenčíne je taký záujem. Zároveň chcem poďakovať všetkým chalanom z nášho tímu za výborný výkon a už teraz sa teší na ďalší ročník."

Vrcholom podujatia bolo exhibičné smečovanie do koša. Víťazný smeč cez dvoch mladých basketbalistov na základe potlesku a vyskotu v hale si vybojoval Dávid Krč z Handlovej.

Na záver ako každý rok basketbalový klub TJ Štadión Trenčín ocenil na turnaji hráča cenou „Klubový talent 2013". Ocenenie získal Samuel Németh. Samo po minuloročnom zranení urobil tento rok veľké pokroky v jednotlivých herných činnostiach. V družstve patrí medzi lídrov a aj preto si túto cenu právom zaslúži", dodal asistent trénera mladších žiakov TJ Štadión Trenčín Andrej Trnka.

Výsledky turnaja minibasketbalisti:

1.zápas: ŠBK Handlová 101 – 24 MBK AŠK Slávia Trnava

2.zápas: TJ Štadión Trenčín 56 – 28 ŠBK Handlová

3.zápas: MBK AŠK Slávia Trnava 14 – 88 TJ Štadión Trenčín

Poradie: 1. TJ Štadión Trenčín, 2. ŠBK Handlová, 3. MBK AŠK Slávia Trnava

Individuálne súťaže (minibasketbalisti):

Driblingová súťaž: víťaz Ján Minárik (TJ Štadión Trenčín), finalista Dávid Riška (ŠBK Handlová), Krištof (MBK AŠK Slávia Trnava)

Šestková súťaž: víťaz Matej Guza (TJ Štadión Trenčín), finalista Daniel Krč (ŠBK Handlová), Kotleba (MBK AŠK Slávia Trnava)

Najlepší hráč turnaja minibasketbalistov: Mário Mikolášek (TJ Štadión Trenčín)

Turnaj priateľov basketbalu (muži):

1.zápas: EAHP.sk 53 – 73 Mercedes team

2.zápas: Mcdonalds team 78 – 48 EAHP.sk

3.zápas: Mercedes team 77 – 47 Mcdonalds team

Poradie: 1. Mercedes team, 2. Mcdonalds team, 3. EAHP.sk

Individuálne súťaže (muži):

Driblingová súťaž: víťaz Martin Madaj (EAHP.sk)

Trojková súťaž: víťaz Martin Lohinský (Mercedes team)

Najlepší hráč turnaja priateľov basketbalu: Andrej Heleš (Mercedes team)

Smečiarska exhibícia:

Víťaz: Dávid Krč (Handlová)

2.miesto: Mates (Zvolen)

3.miesto: Kamil Horváth (Trenčín)

Klubový talent 2013: Samuel Németh (TJ Štadión Trenčín)

FOTOGALÉRIA PODUJATIA

VBT2103

Tradičné basketbalové podujatie „Vianočný turnaj McDonald´s" organizovaný klubom TJ Štadión Trenčín opäť pozýva všetkých priaznivcov dobrého basketbalu do Trenčína. V Mestskej športovej hale pod Čákovým hradom sa 21. decembra od 9.30 h uskutočnia zápasy mladších žiakov a mužov.

„Do programu sme sa po minuloročnom úspechu rozhodli zapojiť aj divácky obľúbenú smečiarku exhibíciu. Svoju účasť prisľúbili hráči, ktorí to vedia poriadne zabodnúť do koša. Veríme, že trenčianska športová hala na Sihoti sa opäť zaplní rovnako, ako tomu bolo vždy za posledné roky. Turnaja mladších žiakov sa okrem domáceho družstva TJ Štadión Trenčín, zúčastnia družstvá MBK AŠK Slávia Trnava, ŠBK Handlová a ešte čakáme na potvrdenie jedného družstva", povedal hlavný organizátor podujatia Tomáš Vavro.

Vzhľadom na to, že turnaja sa zúčastňujú od jeho zrodu aj mužské družstvá, nebude chýbať ani tento rok kategória pre „priateľov basketbalu", ktorej sa zúčastnia súčasní aj bývalí hráči z Trenčína.

Minulé ročníky podporili deti na turnaji hráči ako Marek Kozlík, Branislav Brliť, Martin Biňovský, Marta Páleníková, Barbora Fabianová, Jozef Vojtek, Ondrej Haviar, Viliam Kosa, Branislav Koczkáš, Martin Nižný, Peter Tilandy, Michal Podhorský, Viliam Ridzoň, Daniel Boor, Ľuboš Štorcel, Filip Pavlenda, Tomáš Holešovský, Ivan Mikušovič, Jozef Ďurček alebo súčasný tréner Levických Patriotov Ladislav Lutovský. Všetci sú extraligovými basketbalistami a niektorí z nich sa dokonca predstavili v reprezentácii Slovenska.

„Tento rok opäť sľúbil svoju účasť Dats da Show alias Martin Leco, ktorý príde deti potešiť svojimi basketbalovými kúskami. Tento chalan dokáže neskutočné veci s basketbalovou loptou a bude jedným z vrcholov programu. Atraktívna bude aj spomenutá smečiarska exhibícia. Mená súťažiacich zatiaľ neprezradíme, ale ľudia si ich po súťaži určite zapamätajú. Samozrejme, nesmieme zabudnúť na deti, pre ktoré je celý turnaj organizovaní. Svoje umenie budú mať príležitosť ukázať všetci aj v rôznych basketbalových zručnostiach medzi prestávkami. Predstavíme aj pravidelný program podpory talentovaných mladých basketbalistov," dodal na záver Tomáš Vavro.

VTB 2013

Vianočný basketbalový turnaj 2012

Pred Vianocami sa v Trenčíne uskutočnil jubilejný 5. ročník Vianočného basketbalového turnaja. V mestskej športovej hale na Sihoti sa odohralo behom jedného dňa 11 basketbalových zápasov. Podujatie prilákalo na tribúny približne 400 divákov počas celého dňa, ktorí sa prišli pozrieť na zápasy 140 aktívnych basketbalistov, smečiarku exhibíciu a kúzelníka z loptou Martina Leca alias „Dat s da Show" z Košíc.

„Možno sa každý rok opakujem, ale v prvom rade musím poďakovať hlavne sponzorom, bez ktorých by sa táto akcia pre deti neuskutočnila", povedal na úvod organizátor podujatia Tomáš Vavro a pokračoval: „Osvedčilo sa nám minuloročné zapojenie detí do turnaja a myslím si, že v Trenčíne pre mladých basketbalistov bol prvý krát organizovaný takýto turnaj s takým veľkým počtom hráčov. Hoci sa turnaj uskutočnil tesne pred Vianocami, veľmi ma potešila prítomnosť rodičov detí nielen z Trenčína, ale pricestovali aj z Uherského Brodu, Trnavy, Nitry, Partizánskeho, či Prievidze. Tiež by som sa chcel poďakovať rozhodcom, spoluorganizátorom, trénerom a všetkým ľuďom, ktorí pomohli zorganizovať a podporiť túto akciu."

Tradičný exhibičný zápas tento rok nahradila exhibícia smečovania do koša, na ktorú sa tešili hlavne deti. Divákov v hľadisku svojimi kúskami s loptou prišiel pobaviť kúzelník s loptou Martin Leco.

„To čo tento rok predviedli chlapci na exhibícii smečovania som už dlho nevidel, ale ja osobne si najviac vážim účasť Martina Leca, ktorí cestoval až z Košíc, aby prišiel pobaviť deti a divákov nielen svojimi neskutočnými kúskami s loptou, ale aj smečovaním do koša", povedal Tomáš Vavro.

Hoci išlo iba o exhibičné smečovanie do koša, na základe potlesku a vyskotu v hale sa víťazom stal domáci hráč TJ Štadión Trenčín Rastislav Mrázik za smeč do koša, kedy preskočil spoluhráča pod košom.

Aj tento rok basketbalový klub TJ Štadión Trenčín ocenil na turnaji hráča cenou „ Klubový talent 2012". Ocenenie získal Matej Guza z kategórie mladších žiakov. Matej nevymeškal od začiatku sezóny ani jeden tréning, na zápasoch patrí medzi opory v družstve a svojim prístupom, nasadením a povzbudzovaním svojich spoluhráčov si túto cenu právom zaslúži", dodal tréner mladších žiakov TJ Štadión Trenčín Andrej Trnka.

Okrem turnaja minibasketbalistov a mladších žiakov sa vo večerných hodinách uskutočnil aj turnaj „Priateľov basketbalu", ktorého sa zúčastnil bývalý reprezentant a odchovanec trenčianskeho basketbalu Michal Opatovský, ktorý nám povedal svoje dojmy z turnaja: „Turnaj sa mi veľmi páčil, stretol som sa s kamarátmi, ktorých som dlho nevidel. Páčili sa mi zápasy detí a trochu som si zaspomínal ako sme kedysi trénovali a hrali zápasy vo veľkej hale ešte ako kadeti a juniori. Dúfam, že v Trenčíne opäť vyrastú nové basketbalové talenty, na ktoré sa budem môcť prísť pozrieť."

Výsledky turnaja minibasketbalisti:

Semifinále: Uherský Brod 49 – 31 Nitra, Trenčín 73 – 9 Trnava
O 3. miesto: Nitra 87 – 20 Trnava
Finále: Trenčín 14 – 69 Uherský Brod

Poradie: 1. BK TJ Spartak Uherský Brod, 2. Patriot Trenčín, 3. BKM SPU Nitra 4. MBK AŠK Slávia Trnava

Najlepší hráč turnaja minibasketbalisti: Jakub Neděla (BK TJ Spartak Uherský Brod)

Výsledky turnaja mladší žiaci:
Semifinále: Trenčín 111 – 13 Trnava, Partizánske 26 – 54 Prievidza
O 3. miesto: Partizánske 121 – 14 Trnava
Finále: Trenčín 41 – 49 Prievidza

Poradie: 1. BC Prievidza mládež, 2. TJ Štadión Trenčín, 3. TJ Iskra Partizánske 4. MBK AŠK Slávia Trnava

Najlepší hráč turnaja mladší žiaci: Nikolas Halfon (BC Prievidza mládež)

Klubový talent 2012: Matej Guza (TJ Štadión Trenčín)

Turnaj priateľov basketbalu (muži):
1.zápas: Bývalé hviezdy 57 – 41 Súčasné hviezdy

2.zápas: Pizzéria Castello Trenčín 58 – 43 Bývalé hviezdy

3.zápas: Súčasné hviezdy 60 – 43 Pizzéria Castello Trenčín

*Poradie: 1. Súčasné hviezdy, 2. Bývalé hviezdy, 3. Pizzéria Castello Trenčín

Najlepší hráč turnaja priateľov basketbalu: Andrej Uhrín (Súčasné hviezdy)

* o poradí družstiev rozhodla posledná strela turnaja 0,4 s pred koncom.

Video upútavku nájdete na klubovej Youtube stránke

Fotky nájdete na klubovej stránke na Facebooku

VBT2012

Basketbalový klub TJ Štadión Trenčín organizuje aj tento rok jedinečné kultúrno-športové podujatie pod názvom „Mcdonalds vianočný basketbalový turnaj 2012". Stretnutie basketbalistov v Mestskej športovej hale v Trenčíne sa uskutoční 22. decembra 2012 od 10.00 hodiny, kedy začnú prvé zápasy minibasketbalistov a mladších žiakov.

„Keďže sa uskutoční jubilejný 5. ročník Vianočného basketbalového turnaja, sme sa rozhodli po minuloročnom úspechu, kedy sme zapojili deti do turnaja aj tento rok zapojiť, čo najviac družstiev detí. Tento rok sa uskutočnia až tri turnaje v jeden deň, preto verím že tento rok bude hala naplnená nielen basketbalistami, ale aj divákmi a rodičmi. Vrcholom turnaja bude tento rok turnaj minibasketbalistov a mladších žiakov. Turnaja sa okrem domáceho družstva TJ Štadión Trenčín, zúčastnia družstvá TJ Iskra Partizánske, BKM SPU Nitra, MBK AŠK Slávia Trnava, BC Prievidza mládež a české družstvo BK TJ Spartak Uherský Brod." povedal hlavný organizátor podujatia Tomáš Vavro.

Vzhľadom na to, že turnaja sa zúčastňujú od jeho zrodu aj mužské družstvá, nebude chýbať ani tento rok kategória „Priateľov basketbalu, ktorej sa zúčastnia súčasní aj bývalí hráči z Trenčína".

Minulé ročníky podporili deti na turnaji hráči ako Marek Kozlík a Martin Biňovský, ktorí momentálne pôsobia v MBK Komárno, Branislav Brliť z BK Opava, Marta Páleníková a Michael Malinková hrajúce za Piešťanské Čajky, Jozef Vojtek z Astrum Levice, Roman Vido a Ondrej Haviar z MBK Handlová, Viliam Kosa z BK SPU Nitra, Branislav Koczkáš z ŠKP Banská Bystrica, odchovanci žilinského basketbalu Martin Nižný, Peter Tilandy a Michal Podhorský, odchovanci prievidzkeho basketbalu Viliam Ridzoň, Daniel Boor, Luboš Štorcel a Filip Pavlenda, český rozohrávač známy z Pezinka Tomáš Holešovský, Barbora Fabianová hrajúca v Talianskom CUS Cagliari basket a trenčianske legendy Ivan Mikušovič s Jozefom Ďurčekom. „Tento rok sme bohužiaľ museli exhibičný zápas vypustiť, keďže v tomto termíne sa ešte hrajú extraligové zápasy, ale verím, že divákov potešíme niektorými pripravovanými exhibičnými súťažami. Určite bude atraktívna exhibičná súťaž v smečovaní, ktorá má veľkú obľubu hlavne u detí. Ako prekvapenie pre divákov sme pozvali jedného špeciálneho basketbalového čarodejníka s loptou, ktorý príde akciu podporiť svojimi kúskami." dodal Tomáš Vavro.

Exhibície smečiarov sa zúčastní streetbalový reprezentant Slovenska a domáci trenčiansky odchovanec Rastislav Mrázik. Svoje umenie budú mať príležitosť ukázať deti a mládež v rôznych basketbalových zručnostiach medzi prestávkami. Predstavíme aj pravidelný program podpory talentovaných mladých basketbalistov „Klubový talent 2012".

PROGRAM TURNAJA

Turnaj kategória minibasketbalistov ročník 2001 a mladší (veľká športová hala)

Rozlosovanie zápasov o 9.15 hod.:

o 9.50 hod. (1.zápas)

o 11.15 hod. otvorenie turnaja, spoločné fotenie družstiev

o 11.30 hod. (2.zápas)

o 12.45 hod. (zápas o 3. miesto)

o 14.00 hod. (finále)

o 16.45 hod. smečiarska exhibícia + prekvapenie turnaja

o 17.00 hod. vyhodnotenie turnaja, ukončenie turnaja detí

Turnaj kategória mladší žiaci ročník 2000 a mladší (malá športová hala)

Rozlosovanie zápasov o 9.15 hod.:

o 9.50 hod. (1.zápas)

o 11.15 hod. otvorenie turnaja, spoločné fotenie družstiev

o 11.30 hod. (2.zápas)

o 13.00 hod. (zápas o 3. miesto)

o 15.30 hod. (finále) – veľká hala

o 16.45 hod. smečiarska exhibícia + prekvapenie turnaja

o 17.00 hod. vyhodnotenie turnaja, ukončenie turnaja detí

Turnaj kategória muži (malá športová hala)

o 15.00 hod. (1.zápas)

o 16.35 hod. otvorenie turnaja, spoločné fotenie družstiev

o 16.45 hod. smečiarska exhibícia + prekvapenie turnaja

o 17.00 hod. odovzdávanie cien deťom hráčmi TJ Štadión Trenčín

o 17.30 hod. (2.zápas)

o 19.00 hod. (3.zápas)

o 20.30 hod. vyhodnotenie turnaja mužov, ukončenie turnaja mužov

PR článok: TJ Štadión Trenčín

VBT

Vianočný basketbalový turnaj 2011

Záver roka pod Čákovým hradom patril opäť najmladším adeptom basketbalového umenia. Na Štefana sa uskutočnil už 4. ročník „Vianočného turnaja". Podujatie v trenčianskej športovej hale na Sihoti po prvý raz prinieslo aj turnaj minibasketbalistov. Tradičnou súčasťou bola večerná exhibícia v podaní slovenských extraligistov a domáceho tímu TJ Štadión Trenčín. Stretnutie, ktorého výsledok nebol až tak dôležitý, prilákalo na tribúny takmer päť stoviek divákov.

VBT 2011

„V prvom rade musím poďakovať sponzorom, že podporili akciu venovanú deťom," povedal na úvod organizátor podujatia Tomáš Vavro a pokračoval: „Veľmi milo ma prekvapila účasťou ľudí už počas turnaja detí. Potešila najmä prítomnosť rodičov detí z Partizánskeho a Bánoviec nad Bebravou. Aj oni prišli podporiť svoje talentované ratolesti. Ako každý rok aj tento sme deti zapojili aj do množstva súťaží počas exhibície. Chceme poďakovať všetkým hráčom, ktorí prišli podporiť akciu cez vianočné sviatky. Nie je jednoduché ich presvedčiť, keďže väčšina chce byť so svojimi rodinami. O to viac si cením účasť každého jedného."

Exhibičný zápas bol spestrený nielen súbojmi detí, ale aj súťažami zručnosti medzi hráčmi oboch tímov. Celkové skóre a výsledky vložených súťaží napokon určili výsledok stretnutia. Víťazstvo z minulého roka potvrdil Výber Slovenska, ktorý vyhral v pomere 124:114. Divácky mimoriadne atraktívna súťaž smečiarov sa stala korisťou domáceho Rastislava Mrázika, ale divákom sa páčili aj kúsky Michala Podhorského z BK-SK Váhostav Žilina. Najlepším hráčom exhibície sa stal rozohrávač BK Váhostav-SK Žilina Viliam Kosa.

Fanúšikovia basketbalu však mohli vidieť aj skvelé kúsky reprezentantky Slovenska Barbory Fabiánovej, či odchovancov trenčianskeho basketbalu a bývalých reprezentantov SlovenskaMichala Opatovského a Jozefa Ďurčeka, najmenšieho hráča extraligy Ondreja Haviara z MBK Handlová, Daniela Boora, Martina Biňovského, Villiama Ridzoňa, Petra Tilandyho a Martina Nižného.

„Keď sa jedná o deti a je to na Slovensku, hádam nikdy nepoviem nie. Počas štúdia v USA sme boli takto vedení. Doma som zatiaľ niečo také nezažila. Veľmi sa mi to páčilo," povedala Barbora Fabiánová, ktorá je už tri roky v Taliansku a napriek tomu si našla čas počas Vianoc. Jednou z hviezd podujatia bol aj elitný extraligový strelec Viliam Ridzoň. „Každá takáto akcia má zmysel. Práve to láka deti do hál. Toto je jediná šanca nájsť nasledovníkov. So slovenským basketbalom to totiž nevyzerá dobre," povedal hráč Handlovej a zaspomínal si aj na svoje zápasy v trenčianskej hale: „Naposledy som tu bol, keď Trenčín hral ligu. Boli to veľmi dobré stretnutia. Spomínam na chalanov ako Jakabovič, Grznár, Senko, Buňák, Štefek, Krämer, nechcem na niekoho zabudnúť. Práve v Trenčíne som po prvý raz v lige zavesil."

TJ Štadión Trenčín – Výber SR 114:124
MVP exhibície: Villiam Kosa

Štadión Trenčín: Jaroslav Vida, Tomáš Vavro, Andrej Uhrín, Tomáš Svedek, Michal Svedek, Tomáš Radimák, Martin Chlebana, Rastislav Mrázik, Juraj Zámečník
Výber SR: Viliam Kosa, Martin Nižný, Michal Podhorský, Peter Tilandy (BK Váhostav Žilina), Viliam Ridzoň, Ondrej Haviar (MBK Handlová), Daniel Boor (BK Prievidza), Martin Biňovský (MBK Komárno), Barbora Fabianová (Cagliari/Tal.), Filip Bačic (Hermes Záhreb/Chorv.), Michal Opatovský, Jozef Ďurček

Výsledky minibasketbalový turnaj:
Semifinále: Partizánske – Trenčín "A" 71:4, Bánovce n/B. – Trenčín "B" 52:33
O 3. miesto: Trenčín "B" – Trenčín "A" 28:15
Finále: Partizánske – Bánovce n/B. 58:34

Poradie: 1. TJ Iskra Partizánske, 2. BBK Bánovce nad Bebravou, 3. Trenčín "B", 4. Trenčín "A"

Najlepší hráč turnaja MINI: Adam Daňo (TJ Iskra Partizánske)
Cena „You are the Future": Michal Hudcovič

Turnaj priateľov basketbalu (muži):
Poradie: 1. Bývalí hráči, 2. Headliners, 3. Fenoméni
Najlepší hráč turnaja: Tomáš Nebus (Bývalí hráči)

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Produkt bol vložený do košíku
Pokračovať v nákupe Objednať