27.1.2017 o 18.00 hod.

TJ Štadión Trenčín - TJ Iskra Partizánske 84:68 (52:23)
štvrtiny: (34:5, 18:18, 22:20, 10:25)

Body: Lukáč David 30, Lukáč Oliver 11, Nebus 11, Vavro 10, Horváth T. 6, Mikolášek 5, Mrázik 5, Minárik 4, Kadák 2, Horváth K. 2, Hríbik, Repka, Vrábel.

Tréner Vereš: Už v prvej štvrtine sme rozhodli o víťazstve v tomto zápase, vyhrali sme ju 29 bodovým rozdielom. Až do záveru sme s prehľadom kontrolovali priebeh zápasu. Strelecky sa presadil David Lukáč, súperovi nastrielal tento šesťnásťročný chalan 30 bodov. Pod obidvomi košmi skvele zahrali Nebus a Mrázik a tiež hru dobre organizoval na rozohrávke Minárik.

13.1.2017 o 18.00 hod.

TJ Štadión Trenčín - MŠK Holíč 62:88 (33:44)
štvrtiny(20:19, 13:25, 14:23, 15:21)

Body: Lukáč David 17,Horváth Tomáš 14, Mikolášek 7, Vavro 5, Repka 4, Minárik 3, Lukáč Oliver 3, Habánek 3, Vencl 2, Hríbik 2, Vida 2.

Tréner Vereš: S veľmi skúseným súperom sme dokázali držať krok do 18 minúty kedy sme viedli 33: 29. Potom sa začali presadzovať hráči Holíča pod košom, kde mali výškovú prevahu, čo aj patrične využili, Hanusek nám dal 40 bodov. Ešte sme sa na začiatku tretej štvrtiny skorigovali na rozdiel šiestich bodov no sme strelecky "vybuchli" a nedokázali sme sa dotiahnuť na súpera, aby sme mohli ešte v záverer mohli strhnúť víťazstvo na našu stranu. Myslím, že pre naše veľmi mladé mužstvo to bol zápas, kde chlapci nabrali množstvo skúseností od hráčov, ktorí hrali extraligu.

16.12.2017 o 18.00 hod.

FEI STU Bratislava – TJ Štadión Trenčín 91:53 (19:14, 24:4, 25:13, 23:22)
Body: D.Lukáč 27, Habánek 6, O.Lukáč 6, Repka 5, Minárik 4, Mikolášek 3, K.Horváth 2, Kokodič, Hríbik.

Tréner Vereš: bez komentára ?

2.12.2017 o 18.00 hod.

BK Levický patrioti "B" – TJ Štadión Trenčín 81:54 (22:22, 23:5, 12:18, 24:9)

Body: Horváth Tomáš 11, Vencl 9, Mrázik 9, Lukáč David 8, Lukáč Oliver 8, Minárik 5, Repka 2, Horváth Kamil 2, Hríbik, Kokodič.

Tréner Vereš: Ani v treťom zápase na súperovom ihrisku sa nám nepodarilo zvíťaziť. Po vyrovnanej prvej štvrtine sme do polčasu dali iba 5 bodov a súper si vytvoril 18 bodový náskok, ktorý sa nám ešte podarilo do konca tretej štvrtiny znížiť na prijateľných 12 bodov. Nízka strelecká efektivita, individuálne chyby a straty ľahkých lôpt nám nedovolili zdramatizovať záver zápasu.

18.11.2017 o 17.00 hod.

TJ Štadión Trenčín - BK Ivanka pri Dunaji 83:71 (14:24, 25:16, 26:19, 18:12)

Body: Lukáč David 18, Mrázik 18, Nebus 14, Minárik 9, Mikolášek 8, Horváth Tomáš 7, Lukáč Oliver 5, Habánek 2,Németh 2, Vencl, Hríbik, Vida

Tréner Vereš: V úvode zápasu sme nechali súperovi príliž veľa priestoru, čo trestal jednoduchými košmi a tiež presnou streľbou spoza trojkového oblúka. Ešte do prestávky sme agresívnejšou obranou skorigovali stav na rozdiel jedného bodu. V tejto časti zápasu ťahali obranu Andrej Habánek s Tomášom Horváthom a strelecky sa presadili Rasťo Mrázik a skúsený Michal Nebus. V druhej časti sme pokračovali v tempe zo záveru prvého polčasu a strelecky sa pridal aj mladý David Lukáč a skóre narástlo a konečný rozdiel 12b.

4.11.2017 o 18.00 hod.

BK Exit Nitra - TJ Štadión Trenčín 85:41

Body: Mrázik 10, Horváth T. 9, Vencl 6, Lukáč O. 6, Minárik 3, Mikolášek 3, Lukáč D. 3, Habánek 1, Repka 0, Vida 0

21.10.2017 o 17.00 hod.

TJ Štadión Trenčín - BK Dunajská Streda 75:42 (18:6, 20:16, 14:12, 23:8)

Body: Vavro 14, Mikolášek 13, Mrázik 11, Horváth K. 8, Vencl 8, Lukáč D. 7, Horváth T. 7, Minárik 3, Habánek 2, Lukáč O. 2, Németh 0, Vida 0.

Tréner Vereš: Chalani od začiatku diktovali tempo zápasu. Už v prvej štvrtine sme si vytvorili pohodlný dvanásťbodový náskok, ktorý do konca zápasu narástol až na 33bodov a to hlavne dobrou hrou v obrane a doskokmi pod obidvomi košmi. Strelecky sa darilo mladému Máriovi Mikoláškovi a tiež Tomášovi Vavrovi, ktorý navyše skvele organizoval našich mladých hráčov hlavne v útoku.

7.10.2017 o 17.00 hod.

TJ Iskra Partizánske - TJ Štadión Trenčín 93:49 (23:16, 23:14, 27:7, 20:12)

Body: Lukáč D. 11, Mikolášek 10, Németh 7, Kokodič 6, Habánek 5, Minárik 4, Horváth K. 2, Mrázik 2, Lukáč O. 2, Vida 0, Vrábel 0, Hríbik 0

Zápasy JM-ČBF

12.3.2016 o 18.00 hod.

Inmediac Mikulov - TJ Štadión Trenčín 50:68 (26:34)
Body: Vavro 28, Nebus 16, Horváth T. 8, Vencl 8, Chlebana 8, Košara 0, Hudcovic 0, Horváth K. 0, Vida 0

Tréner: Zápas sme odohrali vo vynikájúcej atmosfére. Postupnou a trpezlivou hrou sme zvyšovali svoj náskok. Opäť sme mali vynikajúcu obranu a na konci zápasu sme sa mohli tešiť hneď v prvej sezóne v českej lige z prvenstva. Gratulujem spoluhráčom a všetkým ľudom, ktorí nás celú sezónu podporovali.

13.3.2016 o 10.00 hod.

TJ Sokol Veľké Bilovice - TJ Štadión Trenčín 87:66 (40:30)
Body: Vencl 18, Vavro 17, Horváth T. 14, Chlebana 9, Hudcovic 6, Vida 2, Hotváth K. 0, Košara 0,

Tréner: Bolo tažké motivovať hráčov v tomto zápase, keď mali v hlavách včerajšiu výhru v Mikulove, ktorá im zabezpečila 1.miesto v tabuľke. Naša obrana tentokrát nebola dobrá, čo súper vedel patrične využiť a skórovať z každej pozície. Myslím si, že súper si dnes zaslúžil vyhrať.

27.2.2016 o 18.00 hod.

TJ Štadión Trenčín - TJ Sokol Bystřice nad Perštejnem 87:45 (45:21)
Body: Chlebana 26, Vavro 23, Vencl 18, Horváth K. 6, Mikolášek 6, Vida 4, Kohút 2, Hudcovic 2

Tréner: Opäť sme zachytili začiatok zápasu, dobre sme bránili a všetci chalani si z chuti zahrali. Čaká nás posledné dvojkolo na palubovke súperov, kedy môžeme prísť o 1.miesto v tabuľke, jedine ak by sme prehrali obidva zápasy.

13.2.2016 o 18.30 hod.

BK Veľké Meziřičí "A" - TJ Štadión Trenčín 59:67 (22:34)
Body: Vavro 30, Chlebana 12, Horváth T.10, Vencl 9, Hudcovic 2, Horváth K.2, Vida 2

Tréner: Dobrou obranou a zodpovedným a trpezlivým prístupom v útoku sme si dnes zaslúžili vyhrať. Musím hráčov pochváliť za bojovnosť a kolektívny výkon hlavne v obrane.

14.2.2016 o 11.00 hod.

BK Veľké Meziřičí "B" - TJ Štadión Trenčín 39:84 (17:46)
Body: Chlebana 23, Horváth T. 18, Vavro 16, Vencl 15, Hudcovic 6, Vida 4, Horváth K. 2

Tréner: V prvej štvrtine sa nám podaril rozhodujúci náskok, keď sme dali 6 trojok a prvú štvrtinu sme vyhrali 28:6. Keďže aj naša obrana bola ešte lepšia ako v sobotu, súpera sme k ničomu nepustili a zápas sme dotiahli do jednoznačného víťazstva.

30.1.2016 o 18.00 hod.

TJ Štadión Trenčín - Inmedias Mikulov 63:70
Body: Chlebana 20, Vencl 17, Horváth T. 13, Mikolášek 5, Horváth K. 4, Nebus 2, Németh 2, Vida 0, Kohút 0

31.1.2016 o 11.00 hod.

TJ Štadión Trenčín - SK Slavičín 54:42
Body: Chlebana 18, Vencl 15, Drevený 12, Horváth T. 7, Mikolášek 2, Vida 0, Kohút 0, Horváth K. 0, Németh 0,

16.1.2016 o 18.00 hod.

TJ Štadión Trenčín - Spartak Hluk 71:55
Body: Vavro 22, Chlebana 12, Nebus 12, Horváth T. 11, Vencl 5, Németh 5, Hudcovic 2, Horváth K. 2, Vida 0, Hudcovic 2, Mikolášek 0,

Hrajúci tréner Vavro: Hoci konečný výsledok vyzerá byť jednoznačný pre nás, súper bol veľmi fyzicky dobre pripravený pod košom aj na oblúku. Zodpovednou obranou a dobrou hrou v útoku sme mohli zapojiť do zápasu celú lavičku, kedy svojimi výkonmi sa veľmi dobre odprezentoval mladý iba 15-ročný Németh.

17.1.2016 o 11.00 hod.

TJ Štadión Trenčín - TJ Jiskra Kyjov 64:47
Body: Vavro 17, Chlebana 17, Vencl 14, Horváth K. 5, Drevený 3, Vida 2, Horváth T. 2, Németh 2, Mikolášek 2, Hudcovic 0, Košara 0

Hrajúci tréner Vavro: Zápas sa nám podobne dobre podaril zachytiť ako v Kyjove, kedy sme vyhrávali po 5 minútach 11:0 tento náskok sme si udržiavali až do konca. V zápase si dostatočne zahrali všetci hráči, v čom vidím veľké pozitívum do ďalšich zápasov.

5.12.2015 o 18.00 hod.

TJ Štadión Trenčín - TJ Sokol Velkobílovičtí Drozdi 75:52 (38:25)
Body: Chlebana 17, Vavro 16, Horváth T. 15, Németh 6, Nebus 5, Košara 4, Mikolášek 4, Vencl 2, Horváth K. 2, Kohut 2, Hudcovic 2, Vida 0

Hrajúci tréner Vavro: Od začiatku zápasu sme dobre bránili a navyšovali sme náš náskok. Som rád, že sme uzavreli koniec roka ďalším víťazstvom, no najviac ma potešili mladí odchovanci Németh, Mikolášek a Hudcovic, ktorí za svoje výkony boli odmenený potleskom od divákov.

22.11.2015 o 11.00 hod.

Sokol Bystřice nad Perštejnem - TJ Štadión Trenčín 60:72 (30:32)
Body: Vavro 32, Vencel 13, Drevený 11, Horváth T. 8, Chlebana 8, Vida 0, Kohut 0, Horváth K. 0.

Hrajúci tréner Vavro: Zápas bol veľmi vyrovnaný, súper nám ušiel najviac na rozdiel 8 bodov, no zlepšenou obranou vo štvrtej štvrtine sa nám podarilo skóre otočiť v náš prospech, rozhodujúci náskok sme si už udržali a dotiahli zápas do víťazného konca. Najbližšie nás čaká séria 5 domácich zápasov, preto verím, že nás prídu ľudia podporiť do športovej haly v Trenčíne.

7.11.2015 o 18.00 hod.

TJ Štadión Trenčín - BK Velké Meziřičí "B" 69:56 /35:30/

Body: Chlebana 18. Vavro 17, Vencl 13, Horváth T. 11, Horváth K. 8, Mikolášek 2, Németh 0, Kohut 0, Vida 0, Košara 0

Tréner Vavro: Asi najvyrovnanejší zápas, čo sme zatiaľ odohrali. O víťazovi sa rozhodlo v poslednej štvrtine, kde sme doskočili v útoku lopty po neúspešnej strelbe a z toho skórovali,  ale hlavne sme jednoznačne premenili jasné šance pod košom, ktoré sme nepremenili na začiatku zápasu.

8.11.2015 o 11.00 hod.

TJ Štadión Trenčín - BK Velké Meziřičí "A" 86:53 /40:12/

Body: Horváth T. 20, Vencl 15, Vavro 13, Drevený 13, Nebus 12, Chlebana 8, Németh 4, Kohut 1, Vida 0, Mikolášek 0, Horváth K. 0,

Tréner Vavro: Hoci súper prišiel iba v počte piatich hráčov, prvú štvrtinu sme vyhrali iba o 9 bodov. Zabrali sme v obrane a v druhej štvrtine nám súper nedal ani jeden bod a túto štvrtinu sme vyhrali 19:0, o sa ukázalo ako rozhodujúci rozdiel. V zápase dostali príležitosť všetci hráči. Najviac ma potešil sympatický výkon ešte len 15-ročných odchovancov klubu Samuela Németha a Mária Mikoláška.

24.10.2015 o 15.00 hod.

SK Slavičín - TJ Štadión Trenčín 54:89 /32:49/

Body: Vencl 28, Vavro 21, Nebus 16, Drevený 15, Kohút 5, Hotváth T. 2, Košara 2, Vida 0, Horváth K. 0

Tréner Vavro: Zápas sme vyhrali vďaka presnej strelbe z poľa, kedy sme v zápase dali 11 trojok. Hoci nám súper dal iba 54 bodov naša obrana bola v niektorých prípadoch veľmi zlá. Po troch zápasoch vonku nás konečne čaká dvojzápas doma proti Veľkému Meziřičí, na ktorý sa musíme lepšie pripraviť.

10.10.2015 o 17.15 hod.

Jiskra Kyjov "B" - TJ Štadión Trenčín 46:72 /23:33/

Body: Nebus 18, Vavro 17, Vencl 12, Horváth T. 9, Švitel 9, Vida 4, Hudcovic 3, Németh 0, Horváth K. 0

Tréner Vavro: Na začiatok by som chcel pochváliť domácich organizátor ako usporiadali zápas. Štátne vlajky, hymny pred zápasom, zaplnená hala divákmi vytvorila zápasu veľmi dobrú atmosféru. Nám sa podarilo zachytiť začiatok zápasu, kedy sme po piatich minútach vyhrávali 0:13 avšak mladí šikovní hráči Kyjova sa nevzdávali a zápas sa snažili vyrovnať. Myslím si, že skúsenosťou sme zápas dotiahli s jednoznačným výsledkom o 26 bodov do víťazného konca. Myslím si, že veľa hráčov bude dlho spomínať na zápas a atmosféru v Kyjove.

11.10.2015 o 13.00 hod.

TJ Spartak Hluk - TJ Štadión Trenčín 49:57 /29:26/

Body: Vavro 23, Horváth T. 10, Vencl 9, Chlebana 9, Vida 3, Švitel 3, Mikolášek 0, Horváth K. 0,

Tréner Vavro: Trochu sa na nás prejavila únava z predchádzajúceho zápasu v Kyjove. Hrali sme proti vekovo skúsenejšiemu družstvu. Zápas bol vyrovnaný od začiatku až do konca. Obidve družstvá chceli vyhrať, avšak podarilo sa nám zvládnuť záverečnú štvrtinu. Za stavu 39:39 sme sa 6 bodovou šnúrou podarilo odtrhnúť od súpera, čo sa ukázalo ako rozhodujúce v posledných sekundách zápasu.

Prípravné zápasy:

12.9.2015

MBK ZU Žilina - TJ Štadión Trenčín 76:80 /45:43/

Body: Vencl 19, Jány 18, Krč 13, T. Horváth 13, Vavro 9, K. Horváth 4, Kohút 2, Mikolášek 2, Hudcovic 0, Ali 0

Tréner Vavro: Zápas bol od začiatku veľmi vyrovnaný. Priležitosť v družstve dostali noví hráči Tibor Jány a Dávid Krč, ktorí sa svojej šance chytili a patrili medzi opory v tomto zápase. Družstvo hralo dobre v obrane aj v útoku a preto si myslím, že sme si zaslúžili v zápase vyhrať so Žilinou, ktorá bude hrať 1.ligu na Slovensku.

29.8.2015

TJ Štadión Trenčín – BK TJ Spartak Uherský Brod 59:66 (22:35)

Body: Nebus 19, Vavro 16, Vencl 9, Horváth T. 6, Mikolášek 5, , Švitel 4, Hudcovic 0, Vida 0, Németh 0, Kohút 0, Ali 0, Horváth K. 0

Tréner Vavro: Hoci sme celý zápas ťahali za kratší koniec , podarilo sa nám v poslednej štvrtine vyrovnať na 49:49 no zbytočnými faulami a premenenými šestkami sa súper opäť odtrhol na 10 bodov. Tento náskok sme už nedokázali dotiahnuť a nakoniec sme prehrali s veľmi kvalitným súperom o 7 bodov. Veľmi ma potešili výkony mladých hráčov Mikolášeka a Hudcovica, ktorý sa chytili príležitosti v zápase.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------