Tréningy:

3x3 BASKETBAL v TRENČÍNE

každú stredu 17:30 - 19:00 hod. 

Mestská športová hala v Trenčíne (malá hala)

Tréneri: Ing. Tomáš Vavro, Ing. Rastislav Mrázik, Ján Minárik  

Ing. Tomáš VavroTomáš Vavro 3x3

Volám sa Tomáš Vavro. Dlhé roky som trénoval a hrával basketbal v Trenčíne. Aktuálne som sa naplno začal venovať 3x3 basketbalu a trénovaniu mládeže v Trenčíne. Basketbalu aj streetbalu sa venujem asi 22 rokov. V roku 2007 som ako prvý hráč reprezentoval Slovensko na neoficiálnych mastrovstvách v Rusku v Moskve na turnaji Moscow open 2007, kde sme obsadili celkové 9.miesto zo 16. najlepších týmov sveta. Najväčší úspech v 3x3 basketbale považujem vyhratý satelitný turnaj 3x3 v talianskom Miláne a nasledný postup na 3x3 challenger v Sibiu v Rumunsku. Vďaka 3x3 basketbalu som precestoval veľa miest a turnajov nielen na Slovensku ale aj v zahraničí. Vďaka turnajom som navštívil krajiny ako Estónsko, Kosovo, Bosna a Hercegovina, či Holandsko. 

Môj hlavný cieľ je, aby som u detí v Trenčíne zapálil oheň pre 3x3 basketbal. Chcel by som, aby ho nebrali ako povinnosť, ale ako radosť a každý tréning aby sa zabávali. Samozrejme, ak chceš byť úspešný, musíš tomu veľa obetovať, ale inak to nejde. Mojím cieľom je im pomáhať na tejto ceste a pomáhať im po všetkých stránkach, ktoré s touto misiou súvisia. Zakladám si na tom, aby z nich okrem športovcov vyrástli aj plnohodnotní, slušní, vzdelaní a cieľavedomí ľudia.

Cez leto ponúkam aj individuálne tréningy 3x3 a základy basketbalu

Skontaktovať sa so nou môžete cez email: trencinbasket@gmail.com alebo správou na https://www.instagram.com/3x3_coach_vavro/?hl=en 

Najväčie úspechy: 

  • reprezentácia Slovenska na Moscow open v streetballe 2007
  • 4.miesto Prague International streetball cup 2009 v Česku
  • 2.miesto Streetbalista roka 2010
  • 1.miesto 3x3 Glows in the dark turnaj Milano 2016 v Talianku
  • Sibiu 3x3 Chalenger 2017 Rumunsko
  • 1.miesto Streetball proti rakovine Žilina finále 2018
  • MVP - Tomáš Vavro Streetball proti rakovine Žilina v roku 2018

 

Ing. Rastislav MrázikRasto Mrazik 3x3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Asistent:

Ján MinárikJan Minarik