10 Bánovce n.B. 6 2 4 405 440 8

VI.KOLO o postup 20.4. 2013

TJ Štadión Trenčín – Highlanders Komárno 71:63 (38:32)

Body: Mrázik 19, Vavro 16, Mrviš 12, Pavle 8, Horváth 8, Vida 4, Paňko 2, Kalafut 2, Košara 0

Tréner Vavro: „Bol som veľmi rád, že sa zaplnila malá hala divákmi, ktorí nás prišli povzbudiť. Myslím si, že to bol veľmi atraktívny a bojovný zápas na oboch stranách. Samozrejme som veľmi rád, že sme vyhrali aj posledný zápas v sezóne a tým potvrdili jednoznačné víťazstvo v lige. Poďakovanie patrí nielen hráčom, divákom, ale aj sponzorom a všetkým ľudom, ktorí sa podieľali na organizácií v tejto sezóne".

V.KOLO o postup 13.4. 2013

BK EXIT Nitra – TJ Štadión Trenčín 69:75 (34:41)

Body: Mrázik 19, Vavro 19, Nebus 18, Mrviš 15, Kalafut 4, Pavle 0, Horváth 0, Košara 0, Paňko 0, Vida 0.

Tréner Vavro: „Zápas bol veľmi vyrovnaný. Ťažko sme sa presadzovali do súperovej obrany a zbytočne sme strácali veľa lôpt. Možno nám pomohlo aj povzbudzovanie z hľadiska, odkiaľ nás podporovala partia fanúšikov, za čo im ďakujeme. Verím, že posledný domáci zápas proti Komárnu príde s nami, čo najviac fanúšikov osláviť postup do I. ligy".

IV.KOLO o postup 6.4. 2013

TJ Štadión Trenčín – B.S.C. Bratislava "C" 79:53 (41:29)

Body: Vavro 23, Mrázik 19, Mrviš 15, Nebus 10, Horváth 6, Košara 3, Kalafut 2, Pavle 0, Paňko 0, Vida 0

Tréner Vavro: Myslím si, že to bol veľmi pekný a atraktívny basketbal. Keďže prvý zápas sme v Bratislave prehrali, snažil som sa hráčov pripraviť na odvetný domáci zápas. Veľmi ma potešil náš kolektívny výkon, lebo hráči dodržiavali veci, ktoré sme si nacvičili. Podarilo sa nám ubrániť súpera na 53 bodov, čo nám prinieslo viťazstvo. Chcel by som vyzdvihnúť výkony Kalafuta a Košaru, ktorí veľmi dobre ubránili súperovho najlepšieho hráča. Verím, že ak budeme hrať tak dobre ako dnes a naposledy v Komárne, tak zvládneme aj posledné dva zápasy o postup.

III.KOLO o postup 23.3. 2013

Highlanders Komárno – TJ Štadión Trenčín 63:81 (27:40)

Body: Vavro 22, Nebus 18, Mrázik 17, Mrviš 12, Horváth 6, Košara 4, Kalafut 2, Paňko 0

Tréner Vavro: Veľmi dobre sme vstúpili do zápasu, keď sme už v prvej štvrtine vyhrávali 26:12. Myslím si, že sme podali asi najlepší výkon v tejto sezóne a zaslúžene sme sa dostali na 1. miesto v tabuľke, ktoré zaručuje postup do vyššej ligy.

II.KOLO o postup 16.3. 2013

TJ Štadión Trenčín – BK Exit Nitra 82:69 (41:26)

Body: Mrázik 23, Mrviš 21, Vavro 19, Nebus 10, Kalafut 4, Pavle 3, Horváth 2, Košara 0, Paňko 0

Tréner Vavro: Obe družstvá hrali viac útočný basketbal, takmer bez obrán. Na začiatku druhej štvrtine sa nám podarilo bodovo odtrhnúť od súpera na 10 bodov. Tento náskok bol nakoniec pre nás rozhodujúci, keďže súper sa nevzdával a bojoval do poslednej sekundy zápasu, avšak vždy sa priblížil iba na 10 bodov. Trochu ma mrzí, že sme nevyhrali väčším rozdielom, ale na druhú stranu som rád, že sme vyhrali pred početným domácim publikom.

I.KOLO o postup 9.3.2013

B.S.C. Bratislava "C" - TJ Štadión Trenčín 79:57 (35:34)

Body: Mrázik 19, Mrviš 16, Nebus 11, Vavro 7, Košara 2, Kalafut 2, Horváth 0, Paňko 0

Tréner Vavro: Okrem druhej štvrtiny, kde sme hrali vyrovnanú partiu so súperom bol náš výkon katastrofálny. Nedokázali sme premeniť jednoduché koše, či už z oblúku alebo spod koša. Verím, že sa z tejto prehry poučíme a budeme opäť hrať našu hru ako v základnej časti.

X.KOLO 16.2.2013

FEI STU Bratislava - TJ Štadión Trenčín 56:74 (34:40)

Body: Mrázik 24, Mrviš 21, Svedek 16, Nebus 6, Paňko 5, Pavle 2,

Asistent trénera Horváth: Keďže postup zo skupiny už mal Trenčín istý v Bratislave sme odohrali kľudný zápas, v ktorom si zahrali všetci hráči. Trenčín vyhral všetky štyri štvrtiny, aby nakoniec zdolal Bratislavu 58:74. Základnú časť, tak Trenčania ukončili s 9 výhrami a iba 1 prehrou.

IX.KOLO .2.2013

TJ Štadión Trenčín – TJ Iskra Partizánske 80:61 (41:23)

Body: Mrázik 29, Mrviš 15, Svedek 12, Vavro 9, Horváth 7, Nebus 5, Košara 3, Vida 0, Pavle 0, Kalafut 0

Tréner Vavro: Asi prvý krát sme podali veľmi zodpovedný a koncentrovaný výkon od začiatku zápasu, o čom svedčil aj náš bodový náskok po dvoch štvrtinách o 18 bodov. V tretej štvrtine sme pokračovali v dobrej obrane a zvyšovali náš náskok až na 30 bodov. Jediné, čo ma v tomto zápase mrzelo bola posledná štvrtina, kedy sme boli aktívny do koša a urobili sme zbytočné chyby.

VIII.KOLO 19.1.2013

B.S.C. Bratislava "B" – TJ Štadión Trenčín 56:80 (30:39)

Body: Vavro 25, Mrviš 20, Mrázik 17, Horváth 8, Vida 4, Pavle 4, Uhrín 2, Kalafut 0

Tréner Vavro: V tomto zápase si opäť mohli s chuti zahrať všetci hráči. So súperom sme vyhrali všetky štyri štvrtiny, aby sme v kľudnom zápase vyhrali o 24 bodov. Čakajú nás posledné dva zápasy základnej časti, kdesi už môžme vyskúšať rôzne herné situácie, kedže postup do skupiny o boje o 1.ligu nám už neujde.

VII.KOLO 12.1.2013
TJ Štadión Trenčín – BK Domov Topoľčany 66:63 (15:23, 30:37, 47:54)

Body: Vavro 21, Mrviš 14, Mrázik 13, Horváth 7, Košara 7, Nebus 4, Vida 0, Paňko 0

Tréner Vavro: Opäť sme na začiatku zápasu pôsobili prispato na ihrisku s množstvom stratených lôpt. Keďže zápas bol vyrovnaný, hráčom som už cez polčas hovoril, že zápas môže rozhodnúť jedna nepremenená šestka, stratená lopta, alebo iná maličkosť v zápase. Myslím si, že práve naša lepšia úspešnosť premenených šestiek, rozhodla zápas v náš prospech.

VI.KOLO 15.12.2012

BBK Bánovce nad Bebravou – TJ Štadión Trenčín 56:63 (15:9, 30:20, 39:39)

Body: Vavro 18, Nebus 17, Mrviš 14, Mrázik 12, Pavle 2, Košara 0, Horváth 0

Tréner Vavro: Začiatok zápasu sme pôsobili na ihrisku veľmi nekoncetrovane s množstvom zbytočných chýb. Cez polčas sme si v šatni povedali, že musíme zmeniť štýl našej hry a hlavne nerobiť zbytočné chyby. V tretej štvrtine potiahol družstvo Michal Nebus, ktorý v tejto štvrtine nastielať 13 bodov zo svojich celkových 17 bodov a vyrovnal tak stav zápasu na 39:39. Vo vyrovnanej poslednej štvrtine sme takticky zvládli lepšie záver ako náš súper a aj preto si vezieme dôležite body po víťazstve nad Bánovcami nad Bebravou.

Topoľčany – Partizánske 84:68
FEI STU Bratislava - B.S.C. Bratislava "B" 67:48

V.KOLO 1.12.2012

TJ Štadión Trenčín – FEI STU Bratislava 78:42 (28:12, 41:21, 55:33)

Body: Vavro 17, Mrázik 16, Horváth 14, Nebus 13, Svedek 11, Mrviš 5, Paňko 2, Pavle 0, Košara 0

Tréner Vavro: Základom dnešného úspechu bola dobrá obrana a efektivita v útoku. Hráčov musím pochváliť za bojovnosť a pekné akcie, ktoré určite potešili aj divákov v hľadisku. Stále je to iba piaty zápas a určite budú dôležité aj zvyšné zápasy základnej časti, keďže body a vzájomné zápasy sa prenášajú do nadstavby. Verím, že hráči si to uvedomia aj v ďalších zápasoch.

BBK Bánovce nad Bebravou - Partizánske 66:64
BK Domov Topoľčany - B.S.C. Bratislava "B" 76:50

IV.KOLO 17.11.2012

Iskra Partizánske – TJ Štadión Trenčín 100:52 (22:7, 42:18, 69:38)

Body: Mrviš 16, Nebus 12, Vavro 10, Horváth 5, Kršjak 4, Pavle 3, Čvanda 2, Vida 0, Zelnik 0

Tréner Vavro: Od začiatku zápasu sa nám nedarila streľba a o obrane ani nehovorím. Hráčov som upozorňoval už na piatkovom tréningu, aby dodržiavali určité veci, čo sme si nacvičili. Bohužiaľ sme robili veci úplne naopak, čo súper využil najmä dominanciou pod košom. Odkedy hrám za Trenčín som nezažil taký katastrofálny výkon nášho družstva. Verím, že sa poučíme z tejto prehry a na najbližšom zápase opäť zaberieme ako jeden kolektív Trenčanov.

STU Bratislava - BK Domov Topoľčany 52:56 pp
B.S.C. Bratislava "B" - BBK Bánovce nad Bebravou 45:69

III.KOLO 3.11.2012

TJ Štadión Trenčín – B.S.C. Bratislava "B" 82:37 (25:11, 46:17, 67:26)

Body: Mrviš 15, Mrázik 15, Horváth 14, Vavro 13, Kršjak 8, Nebus 6, Svedek 4, Čvanda 4, Vida 3

Tréner Vavro: V tomto zápase som mal možnosť dať príležitosť všetkým hráčom, ktorú ju aj využili, keďže v zápase skórovali všetci domáci hráči. Bratislavčania prišli iba šiesti na zápas, čo sme využili a vyskúšali si rôzne herné signály. Vďaka patrí aj divákom v hale , ktorí počas celého zápasu za každého stavu povzbudzovali.

Partizánske – STU Bratislava 85:67
BBK Bánovce nad Bebravou – BK Domov Topoľčany 51:58

II.KOLO 20.10.2012

BK Domov Topoľčany – TJ Štadión Trenčín 59:66 (23:16, 30:28, 48:40)

Body: Mrviš 16, Svedek 15, Vavro 13, Mrázik 10, Nebus 8, Čvanda 2, Horváth 2, Košara 0, Paňko 0,

Tréner Vavro: Do polčasu sme sa dotiahli na súpera a prvý krát sme sa dostali do 3-bodového vedenia, ale našou nekoncentrovanosťou sa súper šnúrou 8-bodov dostal opäť do vedenia. Vo štvrtej štvrtine sme veľmi dobre bránili a v útoku premieňali dôležité strely, ktoré rozhodli zápas v náš prospech. Som rád, že sme sa nevzdali a bojovali až do konca zápasu, začo by som chcel pochváliť všetkých hráčov v družstve.

BSC Bratislava "B" – Partizánske 59:71
STU Bratislava – BBK Bánovce nad Bebravou 92:61

I.KOLO 6.10.2012

TJ Štadión Trenčín – BBK Bánovce nad Bebravou 67:53 (17:8, 38:17, 54:37)

Body: Mrázik 26, Vavro 17, Nebus 10, Svedek 7, Čvanda 5, Pavle 2, Horváth 0, Košara 0, Kršjak 0, Zelnik 0
Tréner Vavro: Hoci to bol prvý ligový zápas, mal veľmi dobrú úroveň. Na začiatku zápasu sme si vytvorili sľubný náskok, ktorý sme už do konca zápasu udržali. Teším ma, že sme vyhrali a verím, že to takto dobre pôjde aj v ďalších zápasoch.

BSC Bratislava "B" - STU Bratislava 50:86
Partizánske – Topoľčany 73:71

Prípravné zápasy

28.9.2012
TJ Štadión Trenčín – Lokomotíva Sereď 57:52 (20:6, 26:28, 41:44).

Body: Svedek 16, Mrviš 10, Nebus 9, Mrázik 6, Hotváth 6, Vavro 4, Pavle 4, Zelnik 2, Kršjak 0, Paňko 0, Vida 0

Tréner Vavro: Veľmi ťažko sa mi hodnotí zápas, ktorý sa odohral bez kvalifikovaných rozhodcov /bohužiaľ sa nedostavili na zápas/. Hoci sme zápas dotiahli do víťazného konca, v našej hre bolo veľké množstvo základných chýb. Stále nám chýba zohratosť v družstve a bojovnosť za každou loptou. Na druhú stranu je dobré, že sme odohrali aspoň dva prípravné zápasy pred ligou. Verím, že hráči sa vyvarujú svojich chýb z prípravných zápasov a v lige k tomu budú pristupovať tímovejšie a zodpovednejšie.

20.9.2012
IMC Považská Bystrica – TJ Štadión Trenčín 55:43 (4:12, 20:19, 36:27)

Body: Mrázik 12, Svedek 8, Horváth 8, Uhrin 5, Nebus 4, Vavro 2, Vida 2, Paňko 2, Kršjak 0

Tréner Vavro: Som rád, že sme si pred sezónou zahrali prípravný zápas s mužstvom, ktoré bude hrať 1.ligu. Hoci úvodnú štvrtinu sme vyhrali o 8 bodov, zbytok zápasu sme ťahali za kratší koniec. Keďže v družstve máme aj nových spoluhráčov, bolo pre mňa dôležité, aby ukázali v tomto zápase čo v nich je. Do začiatku sezóny nám zostávajú dva týždne, myslím si, že máme čo zlepšovať.

23.3.2013 (1.zápas)
TJ Štadión Trenčín – Gabbo Senec 27:51 (9:18, 19:23, 24:39)
Body: Hudcovic 11, Kuciak Juraj 4, Guza 4, Németh 2, Sokolík 2, Kuciak A. 2, Habánek 2, Tréner: Vavro

Štvrtiny: 9:18, 10:5, 5:16, 3:12
Fauly: 22:24
TH: 32:10 – 26:9
Rozhodovali: Lacko ml., Beňo

23.3.2013 (2.zápas)
TJ Štadión Trenčín – Gabbo Senec 47:32 (11:5, 22:11, 36:20)
Body: Hudcovic 13, Németh 11, Sokolík 1, Kuciak Juraj 7, Guza 7, Kuciak A. 2, Habánek 1, Kokodič 1, Mozola 4, Tréner: Vavro

Štvrtiny: 11:5, 11:6, 14:9, 11:12
Fauly: 15:23
TH: 33:14 – 16:4

Tréner Vavro: Odohrali sme dva odlišné zápasy. V prvom zápase sme ako tak držali krok so súperom do polčasu. Po zmene strán sme nepremenili veľa košov, čo náš súper využil a zaslúžene vyhral. V druhom zápase sme začali hrať lepšie v obrane, v útoku sme začali premieňať koše po pekných nacvičených akciach, z čoho som mal asi najväčšiu radosť. Keby hráme aj prvý zápas v takom nasadení ako druhý zápas verím , že by sme vyhrali aj prvý zápas. Nie som moc spokojný, že sme vyhrali iba jeden zápas, pretože sme sa na súpera dostatočne pripravovali.

9.2.2013 (1.zápas)
TJ Štadión Trenčín – ŠG DAC Dunajská Streda 63:38 (19:8, 33:22, 55:30)
Body: Hudcovic 25, Németh 12, Sokolík 6, Baláž 6, Michalička 4, Kuciak Juraj 4, Guza 2, Kuciak A. 2, Hrachovec 2, Tréner: Vavro

Štvrtiny: 19:8, 14:14, 22:8, 8:8
Fauly: 8:19
TH: 23:8 – 8:3

9.2.2013 (2.zápas)
TJ Štadión Trenčín – ŠG DAC Dunajská Streda 70:36 (18:2, 35:8, 54:16)
Body: Hudcovic 26, Németh 10, Baláž 8, Kuciak Juraj 7, Guza 4, Kuciak A. 2, Lukáč O. 2, Mikolášek 4 , Sokolík 3, Michalička 2, Kokodič 2 Tréner: Vavro

Štvrtiny: 18:2, 17:6, 19:8, 16:20
Fauly: 6:15
TH: 18:6 – 4:2

Tréner Vavro: Trochu som sa obával, aby naši chalani nepodcenili súpera, ktorý pricestoval iba so siedmimi hráčmi. Zase sme v niektorých úsekoch zápasu pôsobili prispato hlavne v prvom zápase, naopak v druhom zápase sme začali premieňať jednoznačné koše s peknými akciami v útoku. V zápase dostali všetci hráči svoju príležitosť, ktorú aj využili. Musím pochváliť Miša Hudcovica za jeho prístup, nasadenie a dodržiavanie pokynov, ktoré sme celý týždeň nacvičovali na tréningu.

26.1.2013 (1.zápas)
GABBO Senec – TJ Štadión Trenčín 60:46 (14:9, 28:23, 43:39)
Body: Hudcovic 16, Kaduk 7, Rehák 6, Minárik 5, Mozola 4, Kokodič 2, Sokolík 2, Lukáč D. 2 Tréner: Trnka
Štvrtiny: 14:9, 14:14, 15:16, 17:7
Fauly: 20:18
TH: – 25:10
Rozhodovali:

26.1.2013 (2.zápas)
GABBO Senec – TJ Štadión Trenčín 61:41 (12:11, 32:15, 42:28)
Body: Hudcovic 15, Guza 15, Kuciak Juraj 5, Mozola 5, Lukáč D. 1, Tréner: Trnka
Štvrtiny: 12:11, 20:4, 10:13, 19:13
Fauly: 25:15
TH: – 35:8

Tréner Trnka: Zápasy sa odohrali v rozmerovo takmer neregulárnej telocvični, čo však nemôže byť výhovorka na naše výkony. V samotných zápasoch sme ukázali niekoľko pekných akcii „Hod a bež", ale zároveň sme veľmi málo vnikali pod kôš. Túto činnosť musíme zlepšiť, pretože to je jediná cesta, ako dosahovať viac strelených košov. Stále sme akýsi zakríknutí a chalani akoby sa báli robiť to, čo na tréningoch stále dokola trénujeme. Zároveň stojí za povšimnutie, akú slabú sme mali úspešnosť pri trestných hodoch najmä v druhom zápase, keď sme premenili len 8 z 35 pokusov.

12.1.2013 (1.zápas)
Inter Bratislava – TJ Štadión Trenčín 48:19 (14:6, 25:10, 39:12)
Body: Minárik 5, Baláž, Rehák, Németh, Kaduk, Kuciak Adam, Mozola, Habánek všetci po 2 Tréner: Trnka
Štvrtiny: 14:6, 11:4, 14:2, 9:7
Fauly: 12:4
TH: - 11:3
Rozhodovali: Nikolov, Falath

12.1.2013 (2.zápas)
Inter Bratislava – TJ Štadión Trenčín 34:13 (17:3, 24:7, 25:9)
Body: Habánek 3, Németh, Mozola, Kuciak Adam, Baláž všetci po 2 Tréner: Trnka
Štvrtiny:17:3, 7:4, 1:2, 9:4
Fauly : 9:15
TH: - 4:1

Tréner Trnka: Po zápasoch na Interi Bratislava som v tejto sezóne asi najviac sklamaný , pretože sa so súperom dalo hrať oveľa vyrovnanejšie súboje, ale hráči takmer vôbec nerobili to, čo v tréningoch nacvičujeme. Očakávam, že sa naša hra bude uberať úplne iným smerom a chlapci začnú oveľa tvrdšie trénovať, aby sme začali súperov dobiehať.

1.12.2012 (1.zápas)
TJ Štadión Trenčín – BBK Bánovce nad Bebravou 54:67 (6:27, 31:37, 37 :59)
Body: Guza 27, Habánek 6, Minarik 6, Mozola 4, Mikolášek 2, Lukáč Dávid 2, Rehák 2, Fraňo 2, Kaduk 1, Kuciak Adam 1, Kuciak Jozef 1, Tréner: Vavro

Štvrtiny: 6:27, 25:10, 6:22, 17:8
Fauly: 13:21
TH: 30:10 – 19:11
Rozhodovali: Beňo, Lacko st.

1.12.2012 (2.zápas)
TJ Štadión Trenčín - BBK Bánovce nad Bebravou 46:66 (18:5, 32:32, 36:52)
Body: Guza 11, Rehák 3, Fraňo 2, Mikolášek 2, Habánek 7, Kaduk 7, Mozola 6, Minarik 6, Lukáč Oliver 2, Tréner: Vavro
Štvrtiny:18:5, 14:27, 4:20, 10:14
Fauly : 16:21
TH: 22:6 – 14:7

Tréner Vavro: Pred zápasom som dúfal, že odohráme vyrovnané zápasy s Bánovcami, avšak slabou obranou sme dnes súperovi dovolili doskakovať , prihrávať a strieľať jednoduché koše. Hoci v útoku sme spolu dali v oboch zápasoch až 100 bodov, naším pomalým návratom do obrany sme súperovi dovolili dať 133 bodov. Keby lepšie bránime, odstavujeme a viac spolupracujeme ako družstvo zápas by bol vyrovnanejší. Dnes bolo vidieť ako aj naši súperi poctivo trénujú , pretože Bánovce podali omnoho lepší výkon ako v predchádzajúcich zápasoch. Dúfam, že sa naši hráči s týchto prehier poučia a začnú poctivejšie trénovať, aby sa stále iba zlepšovali.

24.11.2012 (1.zápas)
TJ Iskra Partizánske – TJ Štadión Trenčín 80:14 (20:6, 41:8, 64:12)
Body: Guza 7, Habanek 2, Kaduk 2, Minarik 2, Mozola 1, Tréner: Trnka
Štvrtiny: 20:6, 21:2, 23:4, 16:2
Fauly: 13:11
TH: 13:4 – 12:4
Rozhodovali: Eliaš, Jurča

24.11.2012 (2.zápas)
TJ Iskra Partizánske – TJ Štadión Trenčín 70:20(18:4, 35:6, 49:14)
Body: Kuciak 4, Guza 4, Kaduk 4, Minarik 4, Rehak 2, Lukac David 2, Tréner: Trnka
Štvrtiny:18:4, 17:2, 14:8, 21:6
Fauly : 11:6
TH: 9:4 – 12:6

Tréner Trnka: Dnes sme neodohrali dobré zápasy, pričom najväčšie problémy sme mali pri obrannom doskoku. Hrali sme veľmi málo aktívne do koša, čo vyústilo do takého nízkeho počtu nastrieľaných bodov v oboch zápasoch. Obdivujem ako chalani bojovali a povzbudzovali sa. Aj tento zápas nám ukázal, na čo sa musíme viac zamerať.

17.11.2012 (1.zápas)
TJ Štadión Trenčín – MBK Karlovka Bratislava 36:57 (1:6, 15:30, 25:38)
Body: Németh 15, Guza 11, Mozola 2, Mikolášek 2, Habánek 2, Sokolík 2, Minárik 1, Baláž 1, Tréner: Vavro
Štvrtiny: 1:6, 14:24, 10:18, 11:19
Fauly: 20-24
TH: 30/8 – 24/7
Rozhodovali: Beňo, Lacko st., 50 divákov

17.11.2012 (2.zápas)
TJ Štadión Trenčín - MBK Karlovka Bratislava 26:59 (7:14, 13:25, 19:45)
Body: Guza 8, Baláž 7, Habánek 4, Sokolík 3, Németh 2, Kuciak A. 2, Tréner: Vavro

Štvrtiny: 7:14, 6:21, 6:10, 7:14
Fauly: 11-23
TH: 29/8 – 14/2

Tréner Vavro: Hrali sme proti družstvu, ktoré je fyzicky aj technicky veľmi vyspelé, o čom hovoria aj výsledky v lige. Keď si spomeniem na prvý zápas tejto sezóny, kedy sme proti tomuto súperovi prehrali o 103 bodov a teraz o 21 bodov, je potešujúce vidieť, že robíme postupné pokroky. Preto aj keď sme prehrali, môžem naše družstvo pochváliť za predvedený výkon v zápase, ale aj poctivému prístupu na tréningoch. Verím, že chalani pochopili, že keď budú poctivo trénovať, tak sa im na zápase bude lepšie hrať.

3.11.2012 (1.zápas)
TJ Štadión Trenčín – Inter Bratislava 35:36 (10:4, 18:20, 27:27)
Body: Németh 15, Minárik 1, Guza 7, Mozola 6, Baláž 5, Habánek 1 Tréner: Trnka, Vavro
Štvrtiny: 10:4, 8:16, 9:7, 8:9
Fauly: 28-22
TH: 30/8 – 32/7
Rozhodovali: Beňo, Bencel

3.11.2012 (2.zápas)
TJ Štadión Trenčín – Inter Bratislava 41:33 (18:1, 26:17, 32:27)
Body: Németh 4, Minárik 4, Guza 8, Habánek 4, Rehák 3, Kaduk 9, Sokolík 1, Baláž 4, Mikolášek 1, Mozola 3 Tréner: Trnka, Vavro
Štvrtiny: 18:1, 8:16, 6:10, 9:6
Fauly: 18-27
TH: 37/11 – 18/3

Tréner Vavro: Opäť sme v prvom zápase nepremenili veľa jednoznačných košov. Záver zápasu bol veľmi vyrovnaný, ale našou zlou obranou sme prišli v poslednej minúte o víťazstvo. Druhý zápas bol z našej strany omnoho koncentrovanejší, čo bolo vidieť aj na výsledku v prvej štvrtine , ktorú sme vyhrali o 17 bodov. Aj keď sa súper na nás dotiahol na 5 bodov , tento mierny náskok sme už udržali do konca zápasu. Hráčov môžem pochváliť za predvedenú hru v druhom zápase, ale naopak výkon v prvom zápase bol dnes katastrofálny.

13.10.2012 (1.zápas)
BBK Bánovce nad Bebravou – TJ Štadión Trenčín 36:24 (12:4, 14:6, 26:14)
Body: Németh 6, Minárik 4, Guza 4, Rehák 4, Kaduk 4, Lukáč D. 2, Tréner: Trnka, Vavro
Štvrtiny: 12:4, 2:2, 12:8, 10:10
Fauly: 12-6,
TH: 0/0- 12/0, 20 divákov,
Rozhodovali: Beňo, Lacko.

13.10.2012 (2.zápas)
BBK Bánovce nad Bebravou – TJ Štadión Trenčín 47:49 (4:24, 26:31, 32:41)
Body: Németh 14, Guza 12, Rehák 6, Mozola 6, Kaduk 5, Habánek 4, Minárik 2, Tréner: Trnka, Vavro
Štvrtiny: 4:24, 22:7, 6:10, 15:8
Fauly: 10-10,
TH: 6/3- 13/3, 20 divákov,

Tréner Vavro: Prvý zápas sme nepremenili strašne veľa jednoznačných košov, či už pod košom alebo s dvojtaktov, čo súper využil a udržal si bodový náskok až do konca. V druhom zápase sme sa už viacej sústredili, premenili sme dôležité koše a kolektívne bránili. V závere zápasu sme si zbytočnými chybami zdramatizovali zápas, z ktorých sa musíme poučiť. Teší ma prvá výhra v tejto sezóne a chcel by som pochváliť celé družstvo za kolektívny výkon a povzbudzovanie.

6.10.2012 (1.zápas)
TJ Štadión Trenčín – Iskra Partizánske 26:54 (2:19, 10:28, 20:40)
Body: Németh 10, Minárik 6, Guza 6 Michalička 2, Baláž 2. Tréner: Vavro
Štvrtiny: 2:19, 8:9, 10:12, 6:14
Fauly: 20-18,
TH: 22/3- 24/7, 40 divákov,
Rozhodovali: Beňo, Raučina.

6.10.2012 (2.zápas)
TJ Štadión Trenčín – Iskra Partizánske 16:57 (0:18, 7:22, 10:41)
Body: Németh 4, Minárik 4, Guza 3, Habánek 2, Mozola 2, Baláž 1. Tréner: Vavro
Štvrtiny: 0:18, 7:4, 3:19, 6:16
Fauly: 3-12,
TH: 10/2- 2/1, 40 divákov,
Rozhodovali: Raučina, Beňo.

Tréner Vavro: Hoci sme prehrali oba zápasy, bolo už trochu vidieť zlepšenie našich hráčov. Keď sme hrali ako tím , bojovali ako tím, tak to bolo aj na ihrisku vidieť. Stále máme herné nedostatky, ale verím tomu, že keď budú hráči poctivo trénovať a makať na sebe, tak sa budeme iba zlepšovať od zápasu k zápasu.

MBK Karlovka Bratislava – TJ Štadión Trenčín 82:22 (25:4, 39:15, 64:18)
Body: Baláž 10, Michalička 6, Minárik 3, Sokolík 2, Guza 1. Tréner: Trnka
Štvrtiny: 25:4, 14:11, 25:3, 18:4
Fauly: 10-20,
TH: 32/12- 14/2, 30 divákov,
Rozhodovali: Višniarova, Jančovič.

22.9.2012 (2.zápas)
MBK Karlovka Bratislava – TJ Štadión Trenčín 116:13 (28:5, 48:8, 84:10)
Body: Guza 5, Minárik 3, Habánek 3, Kaduk 2. Tréner: Trnka
Štvrtiny: 28:5, 20:3, 36:2, 32:3
Fauly: 13-12,
TH: 21/4- 8/3, 30 divákov,

Tréner Trnka: Súper bol jednoznačne lepší, čo dokumentujú výsledky. Bolo vidieť, že chlapci z Karlovky majú odohranú už minimálne jednu sezónu zápasov, čo bol okrem fyzickej prevahy hlavný dôvod nášho neúspechu. Netreba však vešať hlavy a verím, že aj keď sme vysoko prehrali, chlapci sa v týchto zápasoch predsa len niečo naučili.