Novinky

Starší žiaci U15 už 10 výhier a 0 prehier

Starší žiaci U15 už 10 výhier a 0 prehier Ďalšie výhry starších žiakov U15 na súperovej palubovke, tentokrát v TJ Lokomotíva Břeclav.

Čítajte viac...

Muži úspešní aj v Bystřici nad Perštejnem.

Muži úspešní aj v Bystřici nad Perštejnem. Muži zaznamenali už 6 výhru a v Českej lige - oblasť Jižní Morava ešte neprehrali, keď zvládli aj zápas na palubovke Bystřice nad Perštejnem.

Čítajte viac...

Muži zvládli aj prvé domáce zápasy v českej lige oblasť Jižní Morava.

Muži zvládli aj prvé domáce zápasy v českej lige oblasť Jižní Morava. V sobotu a v nedeľu sme privítali družstvá BK Velké Meziřičí "B" a "A". V zaplnenej malej športovej hale zaznamenali muži prvé domáce výhry.

Čítajte viac...

Starší žiaci U15 porazili aj Uherský Brod

Starší žiaci U15 porazili aj Uherský Brod V sobotnom zápase starších žiakov U15 sa stretli družstvá na prvých dvoch miestach v tabuľke. Očakávali sme vyrovnané zápasy, čo sa aj potvrdilo v prvom zápase, kedy sa o víťazovi rozhodlo v poslednej štvrtine. V druhom zápase už dominovali domáci.

Čítajte viac...

TJ Štadión Trenčín ešte neprehral.

TJ Štadión Trenčín ešte neprehral. Muži vyhrali ďalší zápas na palubovke v Slavičíne.

Čítajte viac...

Basketbalisti Trenčína „prestúpili“ do Českej republiky

Basketbalisti Trenčína „prestúpili“ do Českej republiky Basketbalový klub Štadión Trenčín prednedávnom vstúpil do novej sezóny. O novinkách v klube sme sa porozprávali s manažérom klubu Tomášom Vavrom.

Čítajte viac...

Starší žiaci U15 s jednoznačnými výhrami v Podolí

Starší žiaci U15 s jednoznačnými výhrami v Podolí Starší žiaci U15 vyhrali aj v Podolí, všetci hráči TJ Štadión Trenčín dostali možnosť si s chuti zahrať.

Čítajte viac...

Aj muži úspešne vstúpili do JM-ČBF

Aj muži úspešne vstúpili do JM-ČBF Cez víkend muži odohrali prvé zápasy v českej lige OP III. Jižní Morava proti družstvám Jiskra Kyjov "B" a TJ Spartak Hluk. Vo vynikajúcej atmosfére v Kyjove TJ Štadión Trenčín vyhral o 26 bodov. Zápas v Hluku bol vyrovnanejší a napínavejší, kedy sa rozhodlo o víťazovi zápasu v poslednej štvrtine.

Čítajte viac...

Starší žiaci zatiaľ jediný bez prehry v JM-ČBF

Starší žiaci zatiaľ jediný bez prehry v JM-ČBF Po 4.kole sú Trenčania zatiaľ jediné družstvo bez prehry v kategórií starší žiaci U15. V sobotu 3.10. vyhrali prvé domáce zápasy s družstvom JBC mmcité Brno. V prvom zápase sa im dokonca podarilo dať 101 bodov, kedy autorom posledného koša bol Dávid Lukáč. Výsledky a komentár...

Čítajte viac...

Starší žiaci vyhrali v Brne prvé zápasy.

Starší žiaci vyhrali v Brne prvé zápasy. V sobotu 19.9. 2015 starší žiaci TJ Štadión Trenčín úspešne vstúpili do nového ročníka 2015/2016 v českej lige JM ČBF, keď vyhrali obidva zápasy na súperovej palubovke. Výsledok, body a komentár trénera k zápasu...

Čítajte viac...