Novinky

Basketbalisti Trenčína „prestúpili“ do Českej republiky

Basketbalisti Trenčína „prestúpili“ do Českej republiky Basketbalový klub Štadión Trenčín prednedávnom vstúpil do novej sezóny. O novinkách v klube sme sa porozprávali s manažérom klubu Tomášom Vavrom.

Čítajte viac...

Starší žiaci U15 s jednoznačnými výhrami v Podolí

Starší žiaci U15 s jednoznačnými výhrami v Podolí Starší žiaci U15 vyhrali aj v Podolí, všetci hráči TJ Štadión Trenčín dostali možnosť si s chuti zahrať.

Čítajte viac...

Aj muži úspešne vstúpili do JM-ČBF

Aj muži úspešne vstúpili do JM-ČBF Cez víkend muži odohrali prvé zápasy v českej lige OP III. Jižní Morava proti družstvám Jiskra Kyjov "B" a TJ Spartak Hluk. Vo vynikajúcej atmosfére v Kyjove TJ Štadión Trenčín vyhral o 26 bodov. Zápas v Hluku bol vyrovnanejší a napínavejší, kedy sa rozhodlo o víťazovi zápasu v poslednej štvrtine.

Čítajte viac...

Starší žiaci zatiaľ jediný bez prehry v JM-ČBF

Starší žiaci zatiaľ jediný bez prehry v JM-ČBF Po 4.kole sú Trenčania zatiaľ jediné družstvo bez prehry v kategórií starší žiaci U15. V sobotu 3.10. vyhrali prvé domáce zápasy s družstvom JBC mmcité Brno. V prvom zápase sa im dokonca podarilo dať 101 bodov, kedy autorom posledného koša bol Dávid Lukáč. Výsledky a komentár...

Čítajte viac...

Starší žiaci vyhrali v Brne prvé zápasy.

Starší žiaci vyhrali v Brne prvé zápasy. V sobotu 19.9. 2015 starší žiaci TJ Štadión Trenčín úspešne vstúpili do nového ročníka 2015/2016 v českej lige JM ČBF, keď vyhrali obidva zápasy na súperovej palubovke. Výsledok, body a komentár trénera k zápasu...

Čítajte viac...

Už v sobotu prvé zápasy v ČBF na Jižní Morave

Už v sobotu prvé zápasy v ČBF na Jižní Morave Už v sobotu 19.9. starší žiaci odohrajú prvé zápasy s BŠM Brno "B" v Českej basketbalovej federácií oblasť Jižní Morava. Okrem kategórie starších žiakov sa v Českej lige Jižní Morava Oblastní prebor III. predstavia aj muži TJ Štadión Trenčín. Na Slovensku v 2.lige starších žiakov nás bude reprezentovať družstvo žiakov pomiešaný s mladšími ročníkmi.

Čítajte viac...

Muži vyhrali v prípravnom zápase v Žiline

Muži vyhrali v prípravnom zápase v Žiline Výsledok a krátky komentár k prípravnému zápasu v Žiline...

Čítajte viac...

V príprave starší žiaci s výhrami, muži s tesnou prehrou s Uherským Brodom.

V príprave starší žiaci s výhrami, muži s tesnou prehrou s Uherským Brodom. Prvé prípravné zápasy vyšli lepšie starším žiakom, ktorí vyhrali obidva zápasy s Uherským Brodom. Muži hoci zápas v poslednej štvrtine vyrovnali, nakoniec prehrali o 7 bodov.

Čítajte viac...

TJ Štadión Trenčín skončil na 2. mieste na turnaji v Uherskom Brode

TJ Štadión Trenčín skončil na 2. mieste na turnaji v Uherskom Brode Okrem úspechu v sezóne, kedy Trenčania skončili na 3. mieste v západnej oblasti žiakov na Slovesnku, si žiaci vybojovali aj 2.miesto na medzinárodnom turnaji v Uherskom Brode v Českej republike, ktorý sa konal 29.5.-31.5.2015. Hoci úvodný piatkový zápas s domácim Uherským Brodom Trenčania prehrali o 7 bodov, počas celého turnaja predvádzali divácky pekný a atraktívny basketbal. Ocenením najplatnejším hráčom družstva sa stal č. 10 Ján Minárik.

Čítajte viac...

Trenčania vyhrali s BC Prievidzou

Trenčania vyhrali s BC Prievidzou BC Prievidza pricestovala do Trenčína odohrať prípravný zápas pred účasťou na záverečným turnajom Majstrovstiev Slovenska. Hoci Prievidzi chýbali kľúčoví hráči, zápas nakoniec lepšie vyšiel domácim Trenčanom , ktorí porazili Prievidzu o 11 bodov.

Čítajte viac...