HLASUJTE ZA 3x3 BASKETBALOVÉ IHRISKO V TRENČÍNE

Trenčania pomôžte nám získať grant 6000€ od Nadácie COOP Jednota a hlasujte v predajniach za projekt č.1 - 3x3 Olympijské basketbalové ihrisko v Trenčíne v termíne od 15.5.-15.6.2021 V spolupráci s Mestom Trenčín je cieľom nášho občianskeho združenia TJ Štadión Trenčín vybudovať jedinečný športový areál v Trenčíne. Celý areál je navrhnutý tak, že je možné všetky časti ihriska premiestniť a organizovať zaujímavé podujatia aj mimo areálu na námestiach, parkoviskách a iných vhodných priestoroch mesta.

HLASUJTE ZA 3x3 BASKETBALOVÉ IHRISKO V TRENČÍNE

NENECHAJTE SVOJE DETI SEDIEŤ DOMA ‼️

Z 1400 projektov sme sa dostali medzi tri finálne projekty v Trenčíne.

Radi by sme postavili vlastné originálne 3x3 olympijské basketbalové ihrisko.

Trenčania pomôžte nám získať grant 6000€ od Nadácie COOP Jednota a hlasujte v predajniach za projekt č.1 - 3x3 Olympijské basketbalové ihrisko v Trenčíne v termíne od 15.5.-15.6.2021

Na ihrisku máme v pláne pravidelne trénovať deti a mládež od 7 rokov, organizovať zaujímavé podujatia pre rodiny a rozvíjať pohybové aktivity v Trenčíne. Jedným z dlhodobých cieľov je pripraviť mládež a reprezentáciu na ďalšiu olympiádu v 3x3 basketbale Paríž 2024 v spolupráci s 3x3 Slovakia Basketball a samozrejme celoštátna aj medzinárodná účasť na turnajoch 3x3 pre získanie bodov do celosvetového ratingu.

Trenčania ďakujeme za váš hlas a podporu!

2