Novinky

V príprave starší žiaci s výhrami, muži s tesnou prehrou s Uherským Brodom.

V príprave starší žiaci s výhrami, muži s tesnou prehrou s Uherským Brodom. Prvé prípravné zápasy vyšli lepšie starším žiakom, ktorí vyhrali obidva zápasy s Uherským Brodom. Muži hoci zápas v poslednej štvrtine vyrovnali, nakoniec prehrali o 7 bodov.

Čítajte viac...

TJ Štadión Trenčín skončil na 2. mieste na turnaji v Uherskom Brode

TJ Štadión Trenčín skončil na 2. mieste na turnaji v Uherskom Brode Okrem úspechu v sezóne, kedy Trenčania skončili na 3. mieste v západnej oblasti žiakov na Slovesnku, si žiaci vybojovali aj 2.miesto na medzinárodnom turnaji v Uherskom Brode v Českej republike, ktorý sa konal 29.5.-31.5.2015. Hoci úvodný piatkový zápas s domácim Uherským Brodom Trenčania prehrali o 7 bodov, počas celého turnaja predvádzali divácky pekný a atraktívny basketbal. Ocenením najplatnejším hráčom družstva sa stal č. 10 Ján Minárik.

Čítajte viac...

Trenčania vyhrali s BC Prievidzou

Trenčania vyhrali s BC Prievidzou BC Prievidza pricestovala do Trenčína odohrať prípravný zápas pred účasťou na záverečným turnajom Majstrovstiev Slovenska. Hoci Prievidzi chýbali kľúčoví hráči, zápas nakoniec lepšie vyšiel domácim Trenčanom , ktorí porazili Prievidzu o 11 bodov.

Čítajte viac...