Novinky

Zaslúžený úspech žiakov U15 v ČBF: 26 výhier 0 prehier, celkovo 2341 bodov.

Zaslúžený úspech žiakov U15 v ČBF: 26 výhier 0 prehier, celkovo 2341 bodov. Žiaci U15 nespoznali prehru v sezóne 2015/2016 v ČBF oblasť Jižní Morava, keď vyhrali aj posledné dva zápasy na pôde TJ Iskra Kyjov a ukončili sezónu s 26 výhrami bez prehry.

Čítajte viac...

Domáca neporaziteľnosť starších žiakov U15 v ČBF v sezóne 2015/2016

Domáca neporaziteľnosť starších žiakov U15 v ČBF v sezóne 2015/2016 Starší žiaci U15 odohrali posledné domáce zápasy v českej lige oblasť Jižní Morava. Očakával sa vyrovnaný zápas, no súper prišiel v oklieštenej zostave. Posledný domáci zápas Trenčania nastrieľali súperovi 103 bodov a na konto si pripísali 24 výhru bez prehry. Posledné dvojkolo odohrajú v Kyjove 16.4.2016.

Čítajte viac...

22 výhra družstva U15, 107 bodov v zápase a pekný smeč 15-ročného Mária Mikoláška.

22 výhra družstva U15, 107 bodov v zápase a pekný smeč 15-ročného Mária Mikoláška. Žiaci U15 odohrali ďalší zápas v ČBF oblasť Jižní Morava s družstvom TJ Lokomotíva Břeclav. Od začiatku zápasu Trenčania dominovali na domácej palubovke. Peknými akciami, smečom Mikoláška potešili oko diváka, ktorý zavítal do športovej haly v Trenčíne.

Čítajte viac...

Muži vyhrali v Mikulove a potvrdili konečné 1.miesto v ČBF OP III.

Muži vyhrali v Mikulove a potvrdili konečné 1.miesto v ČBF OP III. Na palubovke družstva v Mikulove, ktoré ako jediné porazilo dovtedy Trenčín sa hral veľmi atraktívny a oku ľahodiaci basketbal. Trenčania si na začiatku zápasu urobili sľubný 10-bodový náskok , ktorý sa ukázal na konci ako rozhodujúci. Do zápasu nastúpili všetci hráči, ktorí oslávili 1.miesto v premiérovom prvej sezóne v českej lige oblasť Jižní Morava III. Na druhý deň v poslednom kole, ktoré už nemohlo ovplivniť naše prvé miesto v súťaži, sme prehrali s družstvom TJ Sokol Velkobílovičtí Drozdi.

Čítajte viac...

Muži víťazne pred posledným dvojkolom.

Muži víťazne pred posledným dvojkolom. Hoci sa zápas začal o 15 minút neskôr pre súperové meškanie. Ľudia, ktorí zavítali do malej športovej haly museli byť spokojní s predvedeným výkonom domácich Trenčanov. Množstvo pekných basketbalových akcií po nacvičených signáloch, zapojenie mladých odchovancov a zaplnená malá hala priniesla jednoznačné víťazstvo TJ Štadión Trenčín.

Čítajte viac...

6 kôl pred koncom sezóny U15 víťazmi v tabuľke ČBF-Jižní Morava.

6 kôl pred koncom sezóny U15 víťazmi v tabuľke ČBF-Jižní Morava. V sobotu odohrali starší žiaci U15 zápas na súperovej palubovke s družstvom na 2.mieste v tabuľke TJ Uherským Brodom. Disciplinovanou a zodpovednou hrou starší žiaci U15 TJ Štadión Trenčín vyhrali obidva zápasy a 6 kôl pred koncom sezóny je už isté, že jednoznačne skončia na 1.mieste v tabuľke. Na konte majú momentálne 20 výhier bez prehry v Českej lige - oblasť Jižní Morava. Dokážu hráči vyhrať ligu bez jedinej prehry?

Čítajte viac...

Muži vyhrali ďalšie zápasy na súperovej palubovke.

Muži vyhrali ďalšie zápasy na súperovej palubovke. Víkendový trip na dvojzápas do Veľkého Meziříčí dopadol úspešne pre TJ Štadión Trenčín. V sobotu 13.2. Trenčania najprv vyhrali v ťažkom zápase s miestnym "A družstvom" a následne v nedeľu si poradili jednoznačne aj s "B družstvom" Veľkého Meziříči.

Čítajte viac...

Starší žiaci U15 stále bez prehry, muži s prvou prehrou.

Starší žiaci U15 stále bez prehry, muži s prvou prehrou. Starší žiaci U15 od začiatku sezóny ešte neprehrali ani jeden zápas v českej lige oblasť Jižní Morava a majú už na konte 18 výhru. Mužom sa tiež celkom darí hoci prvý krát minulý týždeň prehrali s Inmedias Mikulovom. Muži sú tiež na prvom mieste v tabuľke.

Čítajte viac...

O víťazovi turnaja starších žiakov rozhodol jeden kôš.

O víťazovi turnaja starších žiakov rozhodol jeden kôš. Pred Vianocami sa podarilo v Trenčíne po ročnej pauze zorganizovať „Vianočný basketbalový turnaj". V mestskej športovej hale na Sihoti sa okrem majstrovských ligových zápasov proti družstvu Basketbal Pezinok, ktoré sa odohrali v rámci turnaja, aj zápasy s IMC Považská Bystrica. V malej hale sa odohrali zápasy našej najmladšej kategórie žiakov U12 proti MBA Prievidza. Večer si priateľské zápasy zahrali aj družstvá mužov zložené zo súčasných aj bývalých hráčov Trenčína. Počas turnaja prebiehali aj individuálne súťaže, kde ste mohli vidieť šikovnosť niektorých hráčov z jednotlivých družstiev. Tento ročník bol zaujímavý v tom, že sa v rámci turnaja odohrali aj majstrovské ligové zápasy s Pezinkom, či nečakané odrieknutie na poslednú chvíľu účasti na turnaji družstva BK Příbor z Čiech.

Čítajte viac...

Starší žiaci vyhrali o 2 body v Zlíne a držia si neporazitelnosť

Starší žiaci vyhrali o 2 body v Zlíne a držia si neporazitelnosť Ďalší dvojzápas v českej lige oblasť Jižní Morava preveril mladých Trenčanov tentokrát na palubovke v Zlíne. Odohrali veľmi kvalitný a vyrovnaný prvý zápas, kedy v závere rozhodlo o víťazstve naša dobrá obrana a v útoku trojka Sokolíka.

Čítajte viac...