Menu

V príprave starší žiaci s výhrami, muži s tesnou prehrou s Uherským Brodom.

Prvé prípravné zápasy vyšli lepšie starším žiakom, ktorí vyhrali obidva zápasy s Uherským Brodom. Muži hoci zápas v poslednej štvrtine vyrovnali, nakoniec prehrali o 7 bodov.

Muži

TJ Štadión Trenčín – BK TJ Spartak Uherský Brod 59:66 (22:35)

Body: Nebus 19, Vavro 16, Vencl 9, Horváth T. 6, Mikolášek 5, , Švitel 4, Hudcovic 0, Vida 0, Németh 0, Kohút 0, Ali 0, Horváth K. 0

Tréner Vavro: Hoci sme celý zápas ťahali za kratší koniec , podarilo sa nám v poslednej štvrtine vyrovnať na 49:49 no zbytočnými faulami a premenenými šestkami sa súper opäť odtrhol na 10 bodov. Tento náskok sme už nedokázali dotiahnuť a nakoniec sme prehrali s veľmi kvalitným súperom o 7 bodov. Veľmi ma potešili výkony mladých hráčov Mikolášeka a Hudcovica, ktorý sa chytili príležitosti v zápase.

Starší Žiaci

1.zápas

TJ Štadión Trenčín – BK TJ Spartak Uherský Brod 60:36 (35:26)

Body: Németh 11, Guza 10, Mikolášek 10, Hríbik 8, Sokolík 7, Minárik 6, Nebus O. 4, Habánek 2, , Vrábel 2, Michalička 0, Kokodič 0,

2.zápas

TJ Štadión Trenčín – BK TJ Spartak Uherský Brod 66:50 (34:30)

Body: Németh 13, Guza 12, Minárik 12, Mikolášek 6, Sokolík 6, Habánek 5, Vrábel 4, Michalička 4, Kokodič 4, Hríbik 0, Nebus O. 0

Tréner Vavro: Zápasy s Uherským Brodom sú veľmi vyrovnané. Hrajú veľmi disciplinovane a veľmi kolektívne. Zlepšenou obranou sme si vždy v zápase urobili rozhodujúci náskok , ktorý sme už udržali do konca. Hoci išlo iba o prípravný zápas potešili ma naše výhry a hlavne zapojenie všetkých hráčov v zápase.