Menu

Zaslúžený úspech žiakov U15 v ČBF: 26 výhier 0 prehier, celkovo 2341 bodov.

Žiaci U15 nespoznali prehru v sezóne 2015/2016 v ČBF oblasť Jižní Morava, keď vyhrali aj posledné dva zápasy na pôde TJ Iskra Kyjov a ukončili sezónu s 26 výhrami bez prehry.

1.zápas 16.4.2015 o 13.00 hod.

TJ Iskra Kyjov - TJ Štadión Trenčín 39:78 (20:27)

Body: Németh 19, Guza 16, Minárik 12, Mikolášek 10, Lukáč Oliver 6, Vrábel 6, Hríbik 4, Lukáč David 3, Habánek 2
Fauly – 12:17, TH – 4:17

1.zápas 16.4.2015 o 15.00 hod.

TJ Iskra Kyjov - TJ Štadión Trenčín 40:67 (19:40)
Body: Mikolášek 12, Guza 12, Minárik 9, Lukáč Oliver 8, Lukáč David 6, Habánek 6, Vrábel 6, Németh 4, Kokodič 2, Hríbik 2
Fauly – 15:16, TH – 12:18

Hodnotenie tréner Trnka: Do 1.zápasu sme vstúpili veľmi vlažne a podľa toho vyzeral aj priebeh. Zápas bol stále vyrovnaný, aj keď sme stále viedli, chlapci z Kyjova príkladne bojovali o každú loptu, s čím sme sa nevedeli vyrovnať a ešte v 28.minúte bol stav 33:36. Už ku koncu 3. štvrtiny a na začiatku 4. sme súperovi odskočili na väčší bodový rozdiel a zápas dotiahli do víťazného konca.
2.zápas už bol podľa mojich predstáv a od začiatku sme jasne viedli. Mali sme vyrovnanejší team a všetci si zahrali. Počas 1.zápasu sme mali veľké problémy s obranným riešením situácie „pick and roll", z čoho sme takme vždy dostali kôš. Keď sme túto obrannú činnosť vylepšili, okamžite sme išli do väčšieho vedenia.

Chcem sa touto cestou poďakovať chalanom za výbornú sezónu, keď sme neprehrali ani jeden zápas. Chlapci príkladne bojovali v každom zápase a opäť vytvorili skvelý kolektív. Zároveň ďakujem rodičom za podporu, hlavne pri výjazdoch na zápasy na Moravu