Menu

Muži vyhrali ďalšie zápasy na súperovej palubovke.

Víkendový trip na dvojzápas do Veľkého Meziříčí dopadol úspešne pre TJ Štadión Trenčín. V sobotu 13.2. Trenčania najprv vyhrali v ťažkom zápase s miestnym "A družstvom" a následne v nedeľu si poradili jednoznačne aj s "B družstvom" Veľkého Meziříči.

13.2.2016 o 18.30 hod.
BK Veľké Meziřičí "A" - TJ Štadión Trenčín 59:67 (22:34)
Body: Vavro 30, Chlebana 12, Horváth T.10, Vencl 9, Hudcovic 2, Horváth K.2, Vida 2

Tréner: Dobrou obranou a zodpovedným a trpezlivým prístupom v útoku sme si dnes zaslúžili vyhrať. Musím hráčov pochváliť za bojovnosť a kolektívny výkon hlavne v obrane.

14.2.2016 o 11.00 hod.
BK Veľké Meziřičí "B" - TJ Štadión Trenčín 39:84 (17:46)
Body: Chlebana 23, Horváth T. 18, Vavro 16, Vencl 15, Hudcovic 6, Vida 4, Horváth K. 2

Tréner: V prvej štvrtine sa nám podaril rozhodujúci náskok, keď sme dali 6 trojok a prvú štvrtinu sme vyhrali 28:6. Keďže aj naša obrana bola ešte lepšia ako v sobotu, súpera sme k ničomu nepustili a zápas sme dotiahli do jednoznačného víťazstva.